پنجشنبه 02 فروردین 1397

طومار برگزاری انتخابات علمی و صنفی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران یک روز قبل از انتخابات توسط همکاران دندانپزشک عضو انجمن

طومار برگزاری انتخابات علمی و صنفی
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
یک روز قبل از انتخابات
توسط همکاران دندانپزشک عضو انجمن

طومارهای حاضر اراده جمعی اعضاء پیوسته انجمن دندانپزشکان عمومی ایران دال بر تأکید در برگزاری انتخابات در روز 21/10/96 بوده است. در روز 20/10/96 نامه ای به رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران از سوی دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی تسلیم گردید که اعلام شده بود، "انتظار دارد" انجمن انتخابات را برگزار نکند وگرنه ناظر برای رسمیت مجمع اعزام نخواهد کرد.
علت آن اعتراض تعداد انگشت شمار کاندیدا در مقابل اکثریت موافق کاندیدای برگزاری انتخابات بوده است. آن طور که جسته گریخته ما شنیده ایم که مدارکی مانند پایان نامه خدمت سربازی یا پروانه مطب موجب شده که عده ای نتوانند براحتی در انتخابات شرکت کنند یا چرا انتخابات در کنگره برگزار می شود!!! مسائلی از این قبیل، خیلی عجیب و تاسف آور است که به این دلایل انتخاباتی را به تعویق انداخت، در حالیکه کسانی که این اعتراض را کردند به راحتی کاندیدا شده اند.
همه قبول داریم که این سناریو ناشی از یک اراده برنامه ریزی شده پشت صحنه است وگرنه خیلی تعجب آور است که این اعتراضات پذیرفته شود! مضاف براینکه انتخابات باید برگزار شود و سپس اعتراضات بررسی شود، اگر این اعتراضات در یک دادگاه صالحه بررسی و صحت داشت با انتخابات برخورد می شد. نه اینکه در یک محکمه یکطرفه قضاوت شود. تاکنون در هیچ نامه ای هرگز! هرگز! به کمیته انتخابات اعتراضی واصل نشده است و معلوم نیست که اعتراضات دقیقاً چه بوده است و هرگز از انجمن و کمیته انتخابات پاسخی درخواست نشده است!
طومار ها تشکیل مجمع عمومی عادی انتخابات از اعضاء پیوسته انجمن بهترین و مستندترین قضاوت متکی بر اساسنامه انجمن و آئین نامه انتخابات کمیسیون است که حکم می کرد، باید انتخابات برگزار شود و شد. قطعاً وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با آگاهی از جریانات حاضر دستور صدور پروانه علمی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران را صادر خواهد کرد، انتخابات برگزار شده صد در صد به نفع وجه وزارتخانه و متکی بر مصالح ملی و حقوق اعضاء انجمن دندانپزشکان عمومی ایران  بوده است.
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
 
 
 
 
 
 
   1396/12/21 16:24


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )