جمعه 04 مهر 1399

گزارش هفته اول از بیستمین دوره جامع زیبایی

گـزارش هفتـه اول از بیستـمین دوره جـامع زیبـایی
انجمن دندانپـزشکان عمـومی ایـران
5 و 6 دی مـاه 1398


بیستمین دوره جامع زیبایی انجمن دندان پزشکان عمومی ایران به بار نشست
( 5 و 6 دی ماه 1398)

رسیدن به بیستمین دوره جامع زیبایی که هرکدام حداقل سه ماه به طول می انجامد، کاری سخت و دشواری است. ممارست و پی گیری و اعتقاد به کار بنیادی و اصولی یکی از ارکان آموزش برای موفقیت در درمان و خدمت به مردم می باشد.
برگزاری بیستمین دوره جامع زیبایی نشان از موفقیت چشم گیر در اعتقاد به اصول و احترام مدنی به حوزه وظایف یک انجمن می باشد.
از استادانی که در انجمن ما و در هر مرکز  دیگری در امر مقدس آموزش که راه درست اندیشیدن و علم اندوزی را برای ذهن های مشتاق و کارآمد فراهم می کنند، قدردانی می کنیم. این که بدانیم که زیبایی یک واژه ماندگار از ذات طبیعت انسانی و بازسازی آن علم و هنر است ما را به درک کار روزمره طبابت مان هدایت می‌کند.

 
پنج شنبه 5 دی ماه 98
سخنران: دکتر سعید نعمتی(متخصص دندان پزشکی ترمیمی)

در طراحی خط لبخند یک معیار و معمار خاص حاکم نیست، بلکه به جایگاه جغرافیایی، نژاد، فرهنگ و آداب و رسوم و... نیز مربوط می شود. امروز طراحی خط لبخند به اصول رسیده است و از نگاه کار با دست دندان پزشک  به لبخند دیجیتال راه یافته است.
 دکتر سعید نعمتی متخصص دندان پزشکی ترمیمی از راه درک علم مجرد و اصول کار در دندان پزشکی به بازآفرینی لبخند که حق طبیعی هر انسانی است راه یافته است. او می‌تواند کمک کند که با درک پدیده های متعدد، خطوط چهره و هارمونی دندان‌ها به شکل‌گیری زیبایی در دندان پزشکی و...  دست یافت.
آغاز بیستمین دوره جامع زیبایی ۵ دی ماه ۱۳۹۸ افتتاح این دوره با دکتر سعید نعمتی بوده است..


جمعه 6  دی ماه 98
سخنران: دکتر سعید نعمتی(متخصص دندان پزشکی ترمیمی)

ترمیم دندان ها بیش ترین کار خدماتی دندان پزشکی را تشکیل می دهد. در این میان سال‌ها است دندان پزشکی محافظه کارانه سعی کرده است که حداقل دست اندازی به دندان ها را آموزش دهد. با ورود کامپوزیت، لایت کیور و سیستم اچ باندینگ به خودی خود بسیاری از اقدامات تهاجمی به دندان حذف شد. به جای حفرات عمیق، کروان های غیرضروری درمان با کامپوزیت یا لامینیت پرسلن جایگزین شده است. همین طور در ترمیم دندان های خلفی با شناخت مواد و متریال جدید با رویکرد علمی روش ترمیم دندان‌ها وارد فضای جدیدی شده است. مدت ها این تفکر القاء می شد که کمپوزیت صرفاً برای ترمیم دندان قدامی است. اما امروز مواد، وسایل و تجهیزات دندان پزشکی ترمیمی با گرایش زیبایی در ترمیم دندان های خلفی پیشرفت وسیعی کرده است.
جمعه ۶ دی ماه ۱۳۹۸ دکتر سعید نعمتی که در این مبحث سخنران برجسته و مجرب شده اند کار کمپوزیت دندان های خلفی را با موفقیت آموزش دادند، شرکت کنندگان نیز از این دوره استقبال کردند و اعلام داشتند که از آموزش بهره کافی برده اند.enlightenedبا ثبت نام در بیست و یکمین دوره جامع زیبایی از کلاس های مفید و ارزشمند آن استفاده کنید

 

   1398/10/18 16:42


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما