سه شنبه 24 تیر 1399

گزارش کارگاه سیستم های روتاری، رسیپروکال و اپکس لوکیتور


  برگزاری کارگاه سیستم های روتـاری، رسیپـروکـال و اپکس لـوکیتـور
انجمن دندانپـزشکان عمـومی ایـران
28و 29 شهـریور مـاه 1398

در روش های درمانی دندانپزشکی مانند همه پروسه های علمی، گاهی سال های بسیار طولانی، یک متد خاص حاکم می شود و برتمام روند درمان تسلط می یابد. فایل های دستی اندو، بیش از 50 سال بر درمان های روت کانال تراپی غلبه داشته است.

آموزش با سیستم های روتاری پس از شکستن مقاومت آن، در یک دوره بصورت روش کار توآم با شک، آرام آرام وارد عرصه شد. اما با سیستم های روتاری هوشمند یک جهش ویژه ای در بالابردن ضریب موفقیت آن با تکیه بر اپکس لوکیتورها و کاهش تعداد فایل های روتاری و افزایش کاربرد دستگاه آبچوریشن، فراهم شده است.
پس از برگزاری دوره دوروزه موفق آقای دکتر یزدان شنتیایی 24و25 مردادماه 1398، به علت استقبال از آن مجدداً در تاریخ 28و29 شهریورماه 98 برگزار گردید.

علاقه مندی، دلسوزی، علم بروز، نکته دانی و حوصله و مدارای استاد سخنران در انتقال مباحث پیچیده تئوریک و آموزش کاربرد مواد، وسایل و دستگاه ها در موفقیت درمان پیشرفته نقش بسیار موثری دارد. دکتر یزدان شنتیایی باتوجه به توانایی ویژه در بهره گیری از علوم سمعی و بصری روش آموزش سه بعدی؛ مدرس موفق و توانمند اندو می باشند و برای خود یک روش کاری را برند کرده است. ضمن آنکه ما بسیاری از همکاران متخصص اندو نیز داریم که آنها نیز در کارائی علمی و موفقیت های موثر نام پرآوازه ای دارند.

در این آموزش دوروزه دکتر شنتیایی، بخشی را که خیلی مورد توجه قرار می داد، تمام نکاتی است که در شکست کار نقش دارند و با آموزش دقیق روش های تشخیصی، آناتومی و تکنیکی غلبه بر عدم موفقیت ها را آموزش می دهند.

تکنیک های جدید آماده سازی دستی کانال، سیستم های روتاری، رسیپروکال، بررسی فایل های جدید روتاری، معرفی موتورهای هوشمند، معرفی اپکس لوکیتورها و کاربرد آنها، مدیریت لج (Ledge) استفاده از فایل های هیبریدی، دستگاه های اندو روتاری بطور تئوری و عملی در این برنامه دوروزه گنجانده شد و توسط دکتر یزدان شنتیایی آموزش داده شد.

شرکت گل طب البرز با مدیریت آقای دکتر منصور کیانفر، اسپانسر این برنامه بوده اند که همکاری ارزنده ای داشته که در تهیه مواد و وسایل دوره دو روزه نقش ارزشمندی را داشته اند. از مدیریت شرکت گل طب البرز تشکر می کنیم.
از آقای دکتر یزدان شنتیایی به خاطر این همت و همکاری سپاسگزاریم.

 

   1398/7/7 09:38


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما