انتخابات شعبه خراسان رضوی(مشهد)

فراخوان شرکت در انتخابات
شعبه استان خراسان رضوی (مشهد)
17 خردادماه 1403

همکاران گرامی دندانپزشک استان خراسان رضوی
با سلام و احترام؛ به اطلاع می‌رساند که کلیه همکاران دندانپزشک عمومی که در استان خراسان رضوی حضور دارند می‌توانند در انتخابات شرکت کنند که با احراز شرایط عضویت در رای گیری و در کاندیداتوری هیأت مدیره بازرس شرکت کنند. در پی تماس همکاران این پرسش مطرح شده آیا صرفاً دندانپزشکان مشهد می‌توانند در رای گیری و یا کاندیداتوری شرکت کنند یا سایر شهرستان‌ها هم می‌توانند شرکت کنند؟ رسما به اطلاع رسانیده می‌شود که کلیه همکاران شاغل یا مقیم در استان خراسان رضوی می‌توانند عضو انجمن دندانپزشکان عمومی ایران شده و در رای گیری و در صورت تمایل کاندیداتوری شرکت کنند برای این منظور نمونه شهرستان‌های خراسان رضوی نام برده شده است:
1-مشهد 2-نیشابور 3-قوچان 4-تربت جام 5-تربت حیدریه 6-درگز 7-سرخس 8-فریمان 9-گناباد 10-تایباد 11-کاشمر12-سبزوار 13-چناران 14- باخرز 15- بجستان 16-بردسکن 17- طرقبه شاندیز 18- جغتای 19-جوین 20-خلیل آباد 21-خواف 22-خوشاب 23-داورزن 24-رشتخوار 25-زاوه 26-زبرخان 27-ششتمد 28- صالح آباد 29-فیروزه 30- کلات 31-کوهسرخ 32-گل بهار 33-مه ولات 34-میان جلگه و … و …

دکتر باقر شهنی زاده
رئیس انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

محل برگزاری: سازمان نظام پزشکی مشهد


حق رای دادن و امکان کاندیداتوری

یعنی دخالت نقش نیروهای در صحنه

در انتخاب مدیران، برای تعیین سرنوشت حرفه ای

همکاران محترم دندانپزشک عمومی؛ استان خراسان رضوی (مشهد) دارای ظرفیت ارزشمند علمی، صنفی و حرفه‌ای می باشند که در سالیان متمادی این ظرفیت را در صحنه دندانپزشکی کشور به نمایش گذاشته اند. با شرکت در انتخابات پیش رو ، از این فرصت طلایی برای شکوفایی دندانپزشکی در آن استان؛ قدرتمند حاضر شده و بهترین دست آورد را رقم بزنیم!

مشکلات عدیده‌ای در تعرفه های خدمات درمانی، هزینه‌های سنگین مطب داری، مالیات غیرعادلانه، مشکلات مالی مردم در تامین هزینه های دندانپزشکی، عدم پوشش خدمات درمانی دندانپزشکی بیمه‌های مادر، مشکل تاسیس مطب بخصوص توسط دندانپزشکان جوان، بازنشستگی دندانپزشکان، مراکز متعدد بازرسی مطب‌ها و ….ده ها مشکل دیگر را متحمل می شوند.

ضرورت یک همبستگی ملی بین تمام دندانپزشکان عمومی کشور در بستر توانمند انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با شرایط تشکیل شعب فعال کشوری را باید فراهم سازیم. اراده انجمن بر این استوار گردیده که بازسازی سریع و قوی کلیه شعب کشور برای دخالت مستقیم در سرنوشت حرفه‌ای مان را مقرر گردیده است. این انتخابات را جدی بگیریم. بلافاصله از طریق لینک‌های ارسال شده عضو انجمن گردیده و در صورت تمایل، اعلام کاندیداتوری کرده و در فضای موجود مجازی انجمن دیدگاه و نظرات خود را به بحث و تبادل نظر بگذاریم.

۱۷ خرداد ۱۴۰۳ رقم زدن سرنوشت دندانپزشکی برای استان خراسان رضوی(مشهد)

با هم باشیم.

دکتر باقر شهنی زاده

رئیس هیات مدیره

انجمن دندانپزشکان عمومی ایران


لینک عضویت در انجمن:https://igda.ir/2024/05/16/فرم-شرکت-در-انتخابات-شعبه-خراسان-رضوی-م/
لینک فرم درخواست کاندیداتوری:https://igda.ir/2024/05/23/فرم-شرکت-در-انتخابات-شعبه-خراسان-رضویم/
لینک پیوستن به گروه تلگرام: https://t.me/+PBOGbZa3EjtQbrOr
لینک صفحه رسمی خراسان رضوی (مشهد): https://igda.ir/استانها-و-نمایندگی-ها/شعبه-خراسان-رضویمشهد/


اخبار انتخابات

🟢 فرم درخواست کاندیداتوری انجمن دندانپزشکان عمومی ایران ویژه شعبه خراسان رضوی (مشهد)

🟢 فرم عضویت در انجمن دندانپزشکان عمومی ایران ویژه شعبه خراسان رضوی (مشهد)

🟢 لینک گروه تلگرامی خراسان رضوی (مشهد)