یکشنبه 04 اسفند 1398

گـزارش پنجمـین هفتـه از هیـجدهمیـن دوره جـامع زیبـایی

گـزارش پنجمـین هفتـه از هیـجدهمیـن دوره جـامع زیبـایی
انجمـن دندانپـزشـکان عمـومی ایـران
17 , 18 مـرداد 98امروز باتوجه به تحولات در سخنرانی ها، نمی توان یک سخنرانی را با نمایش اسلاید صرف از مراحل کاری حتی با ذکر بعضی جزئیات ارائه کرد. فن آوری های نرم افزاری پیشرفته جدید تغییرات و تحولات وسیعی ایجاد کرده که باید الزاما از آنها استفاده کرد. با کمک اسلاید، فیلم و نمایش نکات ظریف روش کار به صورت ارائه کارهای کلینیکی ویدئویی در هنگام سخنرانی کیفیت آموزش بالا رفته است. در عین حال سیستم های نرم افزاری جدید، پرسش و پاسخ آنلاین آموزش را متحول کرده است. علاوه بر همه این مجموعه، اساتید سخنران، با فراهم کردن امکانات بسیار منحصربفرد فضای آموزشی بسیار متفاوت در امر انتقال مفاهیم فراهم می کنند.

دکتر علی امامقلی پور از آن دسته سخنرانانی هستند که شایسته است که برای اطلاع همکاران و بخصوص همکاران سخنران، موفقیت روش های ارزشمند ایشان در آموزش را اطلاع رسانی کنیم. برای لایرینگ تکنیک در وینیر کامپوزیت ها، او مدل های دندانی سانترال، ویژه خودش را می آورد و بین همه شرکت کنندگان تقسیم کند. بعد با وسایل مخصوص که در آن کامپوزیت های دنتین، انامل، باندینگ، وتینگ، تینت ها و ... را برای هر همکار می گذارد و بعد آرام آرام و مرحله به مرحله، آماده کردن دندان و تکنیک لایه به لایه گذاشتن کمپوزیت روی مدل دندانی را شروع می کنند و تمام فرم دندان را از لبه انسیزال بادی تا سرویکس دندان را آموزش می دهد. انجمن هم موتورهای جراحی و انواع فرز، فضای فیزیکی و اینسترومنت های دستی و... را فراهم می کند.

 بعد از کار کامپوزیت گذاری، لایه به لایه ایشان تمام دیسک های پرداخت و ماندرل ها و خمیرپولیش،مولت ها و نمد نهایی پالیشینگ را به همه شرکت کنندگان می دهد تا پالیش نهایی کمپوزیت که مرحله بسیار مهمی در کار زیبایی است آموزش می دهد.

در همین آموزش ویژه، ابتدا تمام این مراحل در آموزش تئوری با خط لبخند و طراحی زیبایی در کنار اکلوژن و ایجاد هارمونی با لب ها و صورت را به طور کامل آموزش می دهند.
دکتر علی امامقلی پور با زحمات بسیار زیاد هر چه می داند آموزش می دهد و به همین دلیل همه از او راضی هستند. ایشان در کارش مسلط و موفق است.

 از همگی اساتید دوره جامع زیبایی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران سپاسگزاریم و تقدیر می کنیم و امیدواریم روزی فضای مناسب و امکانات استاندارد در انجمن داشته باشیم تا بتوانیم یک مرکز آموزش عمومی تخصصی عالی را تدارک ببینم.


    1398/5/26 16:23


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )