جمعه 09 آبان 1399
گزارش مدون جراحی 4 مورخ 13 اردیبهشت ماه 97

گزارش مدون جراحی 4 مورخ 13 اردیبهشت ماه 97

گزارش مدون جراحی 4 مورخ 13 اردیبهشت ماه 97
به نام خدا
 
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
برگزاری بازآموزی های جدید دندانپزشکی
جراحی (4) پنجشنبه صبح 13/02/1397
 
در تاریخ 13 اردیبهشت ماه 1397 برنامه بازآموزی مدون جراحی 4 در محل انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با حضور اساتید سخنران برگزار گردید. انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در سال جدید نیز با برنامه ریزی بازآموزی های مختلف در تلاش است تا نیازهای علمی همکاران را تامین نماید.
در روز 13/02/97 با وجود بین التعطیل بودن با حضور چشمگیر همکاران، بازآموزی جراحی 4 با دبیر علمی جناب آقای دکتر عباس خدایاری برگزار شد.
سخنران اول جناب آقای دکتر علیرضا توتونچیان متخصص جراح دهان، فک وصورت و عضو هیأت علمی بخش جراحی دهان، فک و صورت دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد تهران، پیرامون بیماری های مفصل گیجگاهی فکی و تشخیص افتراقی دردهای ناحیه سر و صورت به طور مفصل به صحبت پرداختند و سوالات همکاران را نیز پاسخ گفتند.

 
سخنران دوم جناب آقای دکتر حمیدرضا محاسنی اقدم متخصص جراح دهان، فک و صورت، هیات علمی و استادیار بخش جراحی دهان، فک و صورت دانشگاه آزاد اسلامی تهران موضوع درمان عوارض رایج جراحی در ناحیه دهان را بطور مبسوط صحبت کردند و نکات کلیدی را در پیشگیری و درمان عوارض جراحی های دهان به همکاران ارائه نمودند و در پایان هم به سوالات شرکت کنندگان در بازآموزی پاسخ گفتند.
در انتهای سخنرانی اساتید، از سوی مسئولان انجمن به اساتید سخنران لوح تقدیری به پاس فعالیت های بسیار ارزمند در بازآموزی ها تقدیم گردید.
در پایان هر بازآموزی که یکی از ارزشمندترین راه های انتقال دانش دندانپزشکی پس از بازنگری سال 96 یازآموزی ها بوده است، همکاران دندانپزشک طی آمار و نظرسنجی اذعان داشته اند که این برنامه ها بسیار کاربردی و موفق بوده است.
مسئول کل بازآموزی های مدون انجمن دندانپزشکان عمومی ایران دکتر شکوفه شیراندشت، مسئول اجرایی بازآموزی های جراحی دکتر علیرضا فروزنده و مسئول دبیرخانه ای مهندس سمیرا باحجب تبریزی یان می باشند.
   1397/2/24 16:38


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
6/10 (تعداد آرا 1 نفر )