جمعه 16 خرداد 1399

گزارش دوره دو روزه کامپوزیت ونیر انجمن دندانپزشکان عمومی ایران


گـزارش دوره دو روزه زیبـایی - کامپـوزیت ونیـر انجمـن دندانپـزشکان عمـومی ایران
7 و 8 شهـریور ماه 1398

 

 
کامپوزیت وینیر با ادبیات خاص خود بین بیماران با عناوین خط لبخند یا سفید کردن دندان، بین مردم جا افتاده است. بسیاری از مراکز تبلیغی فضای مجازی بر روی محور آموزش و یادگیری و استفاده از وینیرکمپوزیت ها است. البته باید از فضای  تبلیغاتی نادرست و بازاری کردن این کار باید فاصله گرفت. به همین دلیل، آموزش این بخش در دوره جامع زیبایی انجمن دندان پزشکان عمومی ایران حائز اهمیت می باشد.
دکتر علی امامقلی پور، امروز دیگر در آموزش ترمیمی زیبایی یک نام آشنا است. وی هر روز دانش و کیفیت کارش را با آخرین دست آوردهای علمی و تکنیکی در دنیا به روز می کند.
در روز پنج شنبه 98/06/07   در یک روز کامل، مجموعه ای از انواع مواد و انواع کاربرد آن ها و روش های کار و زوایای دسترسی به یک کار موفق توسط جناب آقای دکتر علی امامقلی پور آموزش داده شد.
جمعه 98/06/08 روز دوم دوره زیبایی با تدریس مزایای کامپوزیت ونیر، dis Advantage و Advantage های کامپوزیت ونیر، موارد متفاوت و گسترده استفاده در کیس های کلینیکی، کنتراندیکاسیون ها و تکنیک های متفاوت کامپوزیت ونیر که بسته به کیس و شرایط بیمار انتخاب می شود، شروع شد و تا زمان استراحت اول ادامه داشت.
بعد از زمان استراحت اول، درمان زیبایی روی بیمار با توضیحات راجع به Level لثه خط لبخند شروع شد و با کامپوزیت ونیر روی دندان های قدامی با روش های مختلف و در انتها فینیشینگ و پالیش دندان ها و نکات کلیدی مربوط به آن به پایان رسید.
در این دوره، ماتریس های سلولوئیدی جدید آناتومیک که به دندان پزشکی زیبایی ترمیمی وارد بازار شده بود کاربرد آنها به صورت عملی روی بیمار نشان داده شد که بسیار کار را آسان کرده است. ضمن آن که علاوه بر بستن دیاستم با ماتریس های ویژه، در برخی دندان ها نیز بدون استفاده از ماتریس وینیر کمپوزیت و بستن توأم دیاستم نیز آموزش داده شد. دکتر علی امامقلی پور دست هنرمندی با دانش روز دارد و هر آن چه می داند آموزش می دهد. این کلاس قابل بهره وری کافی و ارزشمند است.

 

   1398/6/15 15:29


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


Curl error: Could not resolve host: pipes.yahoo.com
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما