پنجشنبه 06 آذر 1399

کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم


آیا میدانید کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم تغییرات اساسنامه انجمن دندانپزشکی ایران را مصوب مجمع 1396/12/3 تصویب کرد!!!
  1. در تاریخ 1396/12/9 مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم انجمن دندانپزشکی ایران تشکیل شد تا به اصطلاح روش انتخابات الکترونیک طبق دستور! کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی را تصویب کند! مجمع عمومی فوق العاده انجمن ها مثل مجلس شورا می باشد دارای اختیار تصویب و یا تغییر قانون اداره انجمن ها (اساسنامه) را دارد که باید به تصویب کمیسیون انجمن ها در وزارت بهداشت برسد. علاوه بر آن قدرت انحلال انجمن یا عزل هیات مدیره را هم دارد.
  2. چه کسانی و از چه طریقی باید از تشکیل مجمع مطلع می شدند؟ روش های معمول عبارت است چاپ اطلاعیه در روزنامه که اکثریت مطلق معمولاً روزنامه را  مطالعه نمی کنند. بهرحال هر کسی می داند وقتی انجمن برای ثبت نام کنگره اش، روزانه ده ها پیام کوتاه ارسال می کند، در تغییر قانون اش (اساسنامه) حداقل یک بار یک پیام کوتاهی نباید بفرستد؟ لااقل در سایت انجمن دندانپزشکی ایران اطلاعیه داده شود یا در گروه تلگرام اش بگذارد که اینهمه عکس و فیلم و پیام از رئیس انجمن اش انتشار می دهد!!! چرا این اقدامات انجام شد؟
  3. بیش از یکسال خون "انجمن دندانپزشکان عمومی ایران" را در شیشه کردند که انتخابات الکترونیک برگزار کنید و بعد دستور دادند که مجمع عمومی فوق العاده تشکیل دهید و انتخابات الکترونیک را تصویب کنید. خوب انجمن دندانپزشکی ایران (گیشا) مجمع تشکیل داد ولی آن را طوری تصویب کرد که اینکار در واقع در اختیار خود هیات مدیره و یا با اختیار هم مسلکی ها در کمیسیون باشد. پس اصرار تصویب انتخابات الکترونیک موردی بوده است. برای یک انجمن چماق بالاسر برای انجمن دیگر لابی حفظ قدرت.
  4. چرا در گروه های ساخته شده توسط رئیس هیات مدیره مثل دندانه که ثانیه به ثانیه اقدامات ضد انجمن دندانپزشکان عمومی ایران را به سراسر کشور گزارش می کند در اطلاع رسانی این مجمع سکوت کردند ولی نتیجه آن را باافتخارگزارش کردند! اینها دارند دندانپزشکی را مدیریت جناحی می کنند! اعتماد دندانپزشکان نسبت به شرایط موجود سلب شده است.
  5. در آنجا چه مصوبه ای شد؟ اینها را باید همه بدانند چون نحوه اداره انجمن عوض خواهد شد؟ در مورد انتخابات الکترونیک چه شد؟ در مورد پول و سرمایه شعبه های کشوری انجمن دندانپزشکی ایران چه اتفاقی افتاد؟ جریان حذف بازرس چه بود؟ یک مرتبه اسم انجمن دندانپزشکی ایران به جامعه دندانپزشکی ایران چرا عوض شد؟ مجمعی با 20 نفر!
این تصور که این تغییرات در کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی تصویب شود خیلی بعید بود ولی تصویب شد.
به تمام این مجموعه خواهیم پرداخت!
دکتر باقر شهنی زاده

باعضویت در انجمن دندانپزشکی ایران
 و ثبت نام در سایت کمیسیون انجمن ها
در انتخابات شرکت کنید.
تنها راه، رفتن پای صندوق رأی الکترونیک است.
لینک:
http://www.ida-dent.org/p/ExcidaRegisterDentists.aspx?view=Forum


enlightened عضویت در سامانه جامع انجمن های علمی پزشکی ایران

 www.ima-net.ir


  


انتخـابات انجمـن دندانپـزشکی ایـران


طبق جدول آئین نامه انتخابات انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت (در صفحه 5)
لطفا همه مطالب را با دقت بخوانید این سرنوشت یک صنف است.
بر حسب اطلاعیه ای که از سوی انجمن علمی دندان پزشکی ایران، صادر شده است تا تاریخ 1397/11/10 داوطلبین عضو پیوسته انجمن برای کاندیداتوری هیات مدیره و بازرس ثبت نام کرده اند.
آئین نامه انتخاباتی در سال 1394 کارشناسی نشده در کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت مصوب شد که نحوه برگزاری انتخابات انجمن های علمی در آن تدوین شده است. این آئین نامه توسط قاضی دیوان عدالت اداری در یک مصاحبه آزاد خلاف قانون اعلام شد، به آن به موقع خواهیم پرداخت.
در ادامه ...
 

به گزارش روابط عمومی انجمن دندان پزشکی ایران مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم انجمن دندان پزشکی ایران با دستور جلسه اصلاح برخی از مواد اساسنامه روز پنج شنبه سوم اسفند بنابر اعلام قبلی در محل انجمن با حضور اعضاء تشکیل شد.
در ادامه ...

 
همکاران گرامی
برگزاری آغاز انتخابات انجمن علمی دندانپزشکی ایران که منافع دندانپزشکی و به خصوص اعضاء انجمن در آن مطرح می باشد.
اعلام ثبت نام کاندیداهای هیئت مدیره و بازرس، الزام به مهلت ۲۰ روزه برای ثبت نام در آیین نامه اجرایی انتخابات یک شروع و یک خاتمه:
در ادامه ...

 

 همکاران ارجمند، همانگونه که مصرانه از شما درخواست شده است، حتماً با عضو شدن در انجمن دندانپزشکی ایران در انتخابات شرکت کنیم و حتماً از حقوق خود اطلاع داشته باشیم. اساسنامه علمی، آیین نامه اجرایی انجمن های علمی گروه پزشکی، تغییرات اصلاحی اساسنامه، اطلاعیه ها را با دقت بخوانیم. در ادامه ...
 

آیا میدانید کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم تغییرات اساسنامه انجمن دندانپزشکی ایران را مصوب مجمع 1396/12/3 تصویب کرد!!!
  1. در تاریخ 1396/12/9 مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم انجمن دندانپزشکی ایران تشکیل شد تا به اصطلاح روش انتخابات الکترونیک طبق دستور! کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی را تصویب کند! مجمع عمومی فوق العاده انجمن ها مثل مجلس شورا می باشد دارای اختیار تصویب و یا تغییر قانون اداره انجمن ها (اساسنامه) را دارد که باید به تصویب کمیسیون انجمن ها در وزارت بهداشت برسد. علاوه بر آن قدرت انحلال انجمن یا عزل هیات مدیره را هم دارد. در ادامه ...

 


 


عملکـرد کمیسیـون انجمـن‌های علـمی گـروه پزشـکیمصوبات کمیسیون، نفوذ خارق العاده شاکیان و سرنوشت انجمن عمومی
جریان برخورد کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی، یک حادثه تصادفی یا در نتیجه مشکلات انجمن دندانپزشکان عمومی ایران نیست، این یک چالش برنامه ریزی شده است. ما همیشه دراستفاده از رانت دستگاه وزارت‌خانه مشکل داشته ایم. این ذات سیستم های بوروکراتیکی است که همه چیز سیاسی است.
در ادامه ...
 


 تاکنون هیچ شکایتی از سوی کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت، به رویت انجمن دندانپزشکان عمومی ایران نرسیده است!!! در ادامه ....
 


 
   1397/11/23 11:54


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

Curl error: Recv failure: Connection reset by peer
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما