شنبه 09 مرداد 1400

چهارمین جلسـه کمیتـه راهبـردی (صنـفی) انجـمن دندانپزشـکان عمـومی ایران در تـاریخ بیست و دوم تیـرماه 1397 برگـزار شـدچهارمین جلسـه کمیتـه راهبـردی (صنـفی) انجـمن دندانپزشـکان عمـومی ایران

در تـاریخ بیست و دوم  تیـرماه 1397 برگـزار شـد

 چهارمین جلسه کمیته راهبردی (صنفی) انجمن دندانپزشکان عمومی ایران که با حضور دکتر باقر شهنی زاده، دکتر ذبیح اله واحدی (قاضی و دندانپزشک) دکتر محمد خورسند، دکتر علی سیدین، دکتر حسین نادری، دکتر حسن رمضانی، دکتر عماد رفعتیان، دکتر علیرضا فروزنده، دکتر مهرداد مظفری، دکتر زینب مستوری و دکتر شکوفه شیراندشت تشکیل گردید.

کمیته راهبردی (صنفی) انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با هدف تحلیل و بررسی موضوعات مهم حرفه ای در دندانپزشکی و نقد و بررسی مشکلات موجود و به خصوص ارائه طریق از صاحب نظران و کارشناسان دعوت به حضور در کمیته کرده است و خواهد کرد. در این میان تلاش بر آن است که بتوان برای موضوعات و مشکلات صنفی راه چاره ای به دست آورد.
در جلسه روز جمعه 22/04/97 با همین هدف از آقای دکتر ذبیح اله واحدی، قاضی و همکار دندانپزشک دعوت گردید تا پیرامون موضوعاتی که دغدغه فکری همکاران دندانپزشک می باشد و همین طور واکاوی و کالبدشکافی برخی موضوعات روز حضور داشته باشند.
موضوعات مورد بحث:
1-مصوبه شورای عالی استان ها در خصوص اخذ عوارض از پزشکان
2- موضوع پسماند و نوع نظارت شهرداری و نحوه اجرایی انتقال پسماند مراکز درمانی
3-مشکلات تأسیس مطب در ساختمان های مسکونی و آئین نامه ها و قوانین ناظر بر آن
 بحث و تبادل نظر در این جلسه از نکات بسیار مهمی برخوردار بود که حدود سه ساعت به طول انجامید و قرار شد که متن کامل و مشروح مذاکرات پیاده و انتشار یابد.
 
   1397/5/18 18:18


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.5/10 (تعداد آرا 29 نفر )

Curl error: Could not resolve host: pipes.yahoo.com
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما