پنجشنبه 05 خرداد 1401
واگذاری ساعت مچی

واگذاری ساعت مچی

واگذاری ساعت مچی

"انجمن دندانپزشکان عمومی ایران"

فروش ساعت مچی با تخفیف ویژه یا فروش اقساطی

خدمات رفاهی

 

انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در تبادل همکاری، شرکت های تجاری که از پروژه سلامت دهان حمایت می کنند، امکان خرید ساعت مچی از برندهای معروف جهانی را با "شرکت توسعه کالای دماوند" در یک همکاری مشترک فراهم کرده است.

ساعت های مچی شرکت مذکور را را می توان با نصب یک ربات به نام "چیکادوبات" @Chikadobot را انتخاب کرد. در طی این همکاری این ساعت ها با 15درصد تخفیف برای کسانی که نقد خریداری می کنند و برای خریدارانی که به صورت اقساطی خریداری می کنند به صورت،  50 درصد نقد و مابقی بدون سود در سه قسط دو ماهه واگذار می شود. این خدمات، ویژه ی اعضاء پیوسته انجمن دندانپزشکان عمومی ایران می باشد. عضویت در انجمن افتخاری است که برای همه همکاران دندانپزشک عمومی ارزش آفرینی علمی و معنوی می کند، انجمن برای تسهیل و ایجاد خدمات برای همه اعضاء در زمینه های مختلف اقدامات فراوانی را آغاز کرده است.

شرکت توسعه کالای دماوند با اسپانسری فعالیت های خیریه ای انجمن حول محور سلامت دهان و دندان خدمات رفاهی خود را در اختیار اعضاء پیوسته انجمن قرار می دهد.

در صورت تمایل به خرید ساعت مچی، ابتدا به عضویت انجمن از طریق سایت انجمن دندانپزشکان عمومی ایران www.igda.ir درآمده و با اخذ کارت عضویت انجمن اطلاعات لازم از طریق سایت شرکت مذکور http://dpdgrp.com دریافت و به یکی از مراکز فروش برندهای مورد نظرتان مراجعه می کنید و ساعت انتخاب شده را خریداری کنید.

کارت های عضویتی اعتبار دارند که حق عضویت سال 1397 را پرداخت کرده باشند.

 


   1397/2/25 15:48


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

Curl error: Could not resolve host: pipes.yahoo.com
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما