چهارشنبه 01 خرداد 1398

هفدهمین جلسه


هفـدهمیـن جلسـه کمیتـه راهبـردی(صنفی ) انجمـن دندانپزشکان عمـومی ایران

 یـازدهـم آبـان ماه 1397
هفدهمین جلسه کمیته راهبردی (صنفی) انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با حضور: دکتر باقر شهنی زاده، دکتر شکوفه شیراندشت، دکتر مارال قربان زاده، دکتر علیرضا فروزنده، دکتر عماد رفعتیان، دکتر تکتم جلایر، دکتر صابر سیدگوگانی، دکتر سارا رمضانیان، دکتر علی سیدین، دکتر محمد خورسند، دکتر زینب مستوری، دکتر مهرداد مظفری، دکتر ویدا دولتی و دکتر رامین قاسمی تشکیل و موارد ذیل مطرح گردید:
ما باید در تفکر مدنی و تشکیلاتی عضویت در انجمن را به عنوان اصل مدنیت به رسمیت بشناسیم تا بتوانیم با تشریک مساعی و همفکری نتیجه هدفمند از فعالیت صنفی و علمی را ارئه دهیم.
اساس تشکیل سوپرگروه "مشارکت حرفه ای در دندانپزشکی کشور" به طور شفاف مطرح شود که حاضرین غیر از اهداف تشکیل گروه در حوزه موضوعات دیگر به سایر گروه های انجمن هدایت شوند.
انجمن ها برای ارائه طریق در امور صنفی باید مراحل زیادی برای دست یابی به اهداف حرفه ای طی کنند این با گروه های خودجوش که مسئولیت حقوقی ندارند تفاوت دارد.
در مورد نحوه پخش کارپول بیحسی دندانپزشکی توسط شرکت های برنده مناقصه شرکت سهامی داروپخش که توسط سازمان غذا و دارو صورت گرفته انجمن خواستار بازگشت شبکه توزیع قبلی که کارآمد بوده شده، علیرغم اینکه در سراسر کشور نمایندگی ها و شعب کشوری انجمن در توزیع اکنون فعال می باشند.
نهادهای اقتصادی دندانپزشکان مانند تعاونی ها عموماً باید در حوزه کارهای بزرگ حرفه ای نقش کلیدی داشته باشند و به صورت یک سوپرمارکت کوچک یا بزرگ فروشنده محصولات شرکت های تجاری هستند و اکنون در شرایط بحرانی اقتصادی فعلی به عنوان عامل تنظیم کننده بازار نقش داشته باشد. در این زمینه باید اقدامات اقتصادی مدنی صورت گیرد.
پیشنهادات در کمیته راهبردی باید گرایش با ماهیت اجرایی داشته باشد. در گروه "مشارکت حرفه ای در دندانپزشکی کشور" آئین نامه اجرایی تدوین گردد که نظم و سازماندهی گروه را حفظ کند و در گروه انتشار یابد.
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با شرکت های تجاری دندانپزشکی برای ارائه خدمات و تسهیلات وارد گفتگو شده و در مذاکرات با شرکت های تجاری اصل بر اصالت کالا و استاندارد بودن آن و ارائه خدمات فردی و گروهی با تخفیف ویژه و شرایط اقتصادی باشد.این محصولات به تدریج از طریق مراکز خبری انجمن مانند سایت رسمی، سایت خبری، گروه های مجازی و به خصوص در سوپرگروه "مشارکت حرفه ای در دندانپزشکی کشور"  مرتب اطلاع رسانی  شده است و ادامه خواهد یافت.

  

   1397/8/18 14:04


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )