دوشنبه 18 فروردین 1399

نامه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران به جناب آقای دکتر محمدرضا شانه ساز معاون محترم وزیر و ریاست سازمان غذا و دارو

 
نامه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران به جناب آقای دکتر محمدرضا شانه ساز
معاون محترم وزیر و ریاست سازمان غذا و دارو  
 
شماره:108676/م/98 
تاریخ:1398/12/27 
 
جناب آقای دکتر محمدرضا شانه ساز 
معاون محترم وزیر و ریاست سازمان غذا و دارو  
 
با سلام و احترام و تقدیر از تلاش مجدانه جنابعالی و همکاران محترم که در شرایط خاص و حساس فعلی با مجاهدت در راه مقابله با ویروس کرونا سپاسگزاری خود را تقدیم می داریم. اکنون سازمان غذا و دارو تبدیل به یکی از مرکز استراتژیک اقدامات اساسی در اقدام به برون رفت از این معضل گردیده است. 
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، تمام تلاش خود را برای تجهیز و تمهید بیمارستان های خط مقدم جبهه مبارزه علیه کرونا همگام با تمامی نهادهای مدنی و دستگاه های دولتی بکار بسته است. 
این انجمن طی مکاتبات اداری با سازمان تعزیرات حکومتی تهران و مجتمع رسیدگی به جرائم و تخلفات پزشکی، دارویی و قاچاق کالا و ارز و هماهنگی با شرکت های تجاری توزیع کننده اصل را در تأمین نیازهای مطب های گروه دندانپزشکی متکی برعدالت توزیع کرده است. 
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران معتقد است همانگونه که تاکنون اقدامات مثبت و موفق در تمامی شرکت های توزیع کننده مواد، وسایل و تجهیزات دندانپزشکی از طریق سیستم توزیع اینترنتی و آنلاین انجام شده است، کالای های خاص کنترل بیماری کرونا مانند ماسک، دستکش، و مواد ضد عفونی کننده، نیز برای تأمین نیاز مطب های دندانپزشکی از همین روش کارآمد و قابل کنترل توزیع آنلاین می تواند انجام شود. 
سازمان تعزیرات حکومتی در تهران ،بازرسی اتحادیه صنف تهیه و توزیع کالا و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی استان تهران، بازرسی کل کشور و بخصوص اداره کل تجهیزات پزشکی دارویی سیستم نظارت کامل بر نحوه توزیع کالاها می باشند. تمام تلاش ها باید تقویت و سلامت این سیستم توزیع و نظارت بر آن و گسترش توزیع سیستم آنلاین قابل کنترل باشد. روش سنتی توزیع با ایجاد اجتماعات بخصوص در شرایط فعلی انتشار ویروس کرونا غیر اصولی می باشد سازماندهی شبکه توزیع باید متکی بر روش های قابل کنترل، سیستم نرم افزاری باشد و این شبکه را رشد، تکامل و توسعه داد. انجمن دندانپزشکان عمومی ایران آماده است در زمینه معرفی شرکت ها و سیستم توزیع محصولات پیشگیری و کنترل عفونت ویژه مطب ها و درمانگاه های دندانپزشکی تمام توان نرم افزاری خود را برای بهره مندی عادلانه همکاران دندانپزشک سراسر کشور بکار گیرد. 
از توجه همیشگی جنابعالی بسیار سپاسگزاریم و امیدواریم مسئولان و مردم میهن مان بحران کرونا را با حداقل خسارت وضایعات از پیش رو بردارند و عرصه ادامه زندگی در آرامش برای همه مردم فراهم گردد. 
 
دکتر باقر شهنی زاده

 
#هرخانه_یک_پایگاه_سلامت
#کرونا_را_شکست_میدهیم
 
 

 
   1398/12/29 12:13


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما