پنجشنبه 05 خرداد 1401
مسابقه سلامت دهان ویژه همایش سراسری سلامت دهان

مسابقه سلامت دهان ویژه همایش سراسری سلامت دهان

مسابقه سلامت دهان ویژه همایش سراسری سلامت دهان
"مسابقه سلامت دهان"
←انجمن دندانپزشکان عمومی ایران→
 
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در راستای توسعه و ترویج سلامت دهان و دندان متکی بر تحول سلامت عمومی با تشکیل کمیته سلامت و مصوبات هیات مدیره، تمام تلاش و مساعی خود را برای تبلیغ و آموزش سلامت دهان و دندان برای مردم آغاز کرده است.
در این میان ما با دو گروه استراتژیک کشوری مهم روبرو هستیم. مردم به‌عنوان کسانی که برخورداری از این خدمات حق آنان است بهره مند شوند و دندانپزشکان در سراسر کشور که براساس رسالت حرفه ای شان وظیفه دارند تا با توصیه بهداشت و پیش‌گیری از مبتلا شدن مردم به بیماری دهان و دندان جلوگیری کنند.
بر اساس این رسالت مهم، انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در سال 1395 یک سمپوزیوم با سخنرانی های داوطلبانه سلامت محور همزمان با کنگره یازدهم برگزار کرد. در سال 1396 نیز یک سمپوزیوم با عنوان "جایگاه سلامت دهان در نظام سلامت" در کنگره دوازدهم با هدف آسیب شناسی و ارائه طریق و همکاری تنگاتنگ با تمام مراکز دولتی و غیر دولتی در حل معضل سلامت دهان عرضه کرد. در کنگره دوازدهم اولین سخنران افتتاحیه به لحاظ اهمیت بهداشت و پیش‌گیری در حوزه سلامت دهان در این باره سخنرانی کردند.
اکنون برای ایجاد یک وحدت و همبستگی موظف حرفه ای در سراسر کشور یک مسابقه تشویقی حول محور سلامت دهان راه اندازی شده است. از کلیه همکاران دندانپزشک عمومی دعوت می کند که در سه زمینه:
  1. آموزش بهداشت ( مسواک، نخ دندان و تغذیه)
  2. فیشور سیلانت تراپی
  3. فلوراید تراپی
فیلم های پنج دقیقه تهیه کرده و برای انجمن ارسال کنند. به قید قرعه پس از بررسی این فیلم ها در کمیته داوری و همین‌طور رای عمومی همکاران دندانپزشک، جوایز ویژه ای به نفرات اول تا پنجم تقدیم خواهد شد.
جوایز "مسابقه سلامت دهان" برای همکاران دندانپزشک ساعت مردانه یا زنانه هر کدام به ارزش حداقل یک میلیون تومان خواهد بود. این اقدام برای دعوت به شرکت در امر پیش‌گیری و بهداشت می باشد که در این فرصت همبستگی مردمی خودمان را تقویت کنیم. جوایز در همایش سلامت در تاریخ 28/04/97 توزیع خواهد شد. شرکت اسپانسر واگذاری ساعت ها "آپادانا پویش مهراد" @everswissclub  می باشد که در زمینه کمک به انجمن در امر بهداشت پیش‌گیری پیش‌قدم شده است. پایان مسابقه آخر اردیبهشت ماه 1397 خواهد بود. مسابقات بعدی از این نمونه نیز به زودی آغاز خواهد شد. انجمن دندانپزشکان عمومی  ایران از همه همکاران در سراسر کشور دعوت می کند در مسابقه سلامت دهان شرکت و با حضور خود در ایجاد شرایط بهتر در توسعه سلامت دهان نقش موثر داشته باشد.
 
   
   
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
   1397/2/25 12:00


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

Curl error: Could not resolve host: pipes.yahoo.com
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما