چهارشنبه 22 مرداد 1399

دهانشویه
دهانشویه پایادنتال نعنایی


نعنا

دهانشویه پایادنتال نعنایی

دهانشویه پایادنتال نعنایی با قدرت خنک کنندگی معمولی دهان شما را تازه و خوشبو می کند. این دهانشویه دارای یونهای زینک و هیدروژن پراکساید است.

******************************************

دهانشویه پایادنتال وینترگرین

دهانشویه پایادنتال وینترگرین

دهانشویه پایادنتال وینترگرین

دهانشویه پایادنتال وینترگرین با قدرت خنک کنندگی معمولی دهان شما را تازه و خوشبو می کند. این دهانشویه دارای یونهای زینک و هیدروژن پراکساید است.

******************************************

دهان شویه دارچینی پایادنتالدهان شویه دارچینی پایادنتال

دهان شویه پایادنتال دارچینی با قدرت خنک کنندگی معمولی دهان شما را تازه و خوشبو می کند. این دهانشویه دارای یونهای زینک و هیدروژن پراکساید است.

در بحران اپیدمی بیماری های تنفسی مانند بیماری کرونا لازم است که کادر درمانی به منظور پیشگیری از ابتلا به این بیماری ها، دهان خود را با دهان شویه های موثر بر ویروس شستشو دهند تا از میزان این ویروس در دهان و انتقال آن به ریه ها تا حدی جلوگیری شود. همچنین در دوران نهفتگی بیماری کرونا این ویروس در دهان تکثیر زیادی دارد که اگر از دهانشویه دارای هیدروژن پراکسید استفاده شود ممکن است در کنترل بیماری موثر باشد.

همچنین انجمن دندانپزشکی آمریکا در دستورالعمل خود توصیه می کند بیمارن مراحعه کننده به دندانپزشکی قبل از شروع درمان، از دهان شویه پراکسید هیدروژن استفاده کنند تا ریزقطراتی که هنگام کار به هوا بر می خیزد کمترین آلودگی را به ویروس کرونا داشته باشد. چون دهان شویه پایادنتال دارای هیدروژن پراکساید ۱/% است، میتوان از آن استفاده کرد.

******************************************

آنچه دهانشویه پایادنتال دارد

زینک

یونهای زینک کاربرد فراوانی در درمان بیماری های مختلف دارد از جمله زینک اکساید در درمان سوختگی ها و زینک فسفات در مکمل های خوراکی . یون های زینک در دندانپزشکی نیز کاربرد دارد. در مواد کف بندی دندانها از ترکیبات حاوی زینک به وفور استفاده می شود. همچنین این یونها با ضدعفونی کردن دهان و خنثی کردن ترکیبات بد بوی حاصل از باکتریها از جمله هیدروژن سولفاید ، متیل مرکاپتان و دی متیل سولفاید نقش مهمی در ارتقا بهداشت دهان و دندانها ایفا می کند.

در دهانشویه پایادنتال املاح زینک در حد غلظت استاندارد درمانی به کار رفته است و مزه گس آن ، به همین دلیل است. یونهای زینک دهانشویه به صورت آنی ترکیبات بد بوی دهان را خنثی می کنند و این تاثیر تا چندین ساعت ماندگار است.

مهار التهاب لثه ، کاهش تشکیل جرم دندانی و سنگ لوزه (تانسیلولیت) از دیگر خواص زینک به کار رفته در دهانشویه است.

هیدروژن پراکساید

هیدرژن پراکساید ترکیبی است که به محض حضور در دهان شروع به تجزیه کرده، اکسیژن آزاد می کند. این اکسیژن مانع رشد باکتریها مخصوصا انواع بی هوازی می شود. بهتر است بدانید که بیشتر بوی دهان به دلیل فعالیت باکتری های بی هوازی ایجاد می شود. اما این ترکیب از طریق دیگری نیز با بوی دهان مبارزه می کند. ترکیبات گوگردی دهان در مجاورت هیدروژن پراکساید متلاشی می شوند و تا ساعتها باکتریها نمی توانند ترکیبات گوگردی تولید کنند.

یکی از خواص هیدروژن پراکساید سفید کنندگی دندانها است. استفاده مستمر از دهانشویه پایادنتال به تجزیه ترکیبات رنگی در ترک های دندانی و سفید تر شدن دندانها کمک می کند. نفوذ مستمر هیدروژن پراکساید به مینا و عاج دندان در طی ماه ها می توان اثرات سفید کنندگی خفیفی بر روی دندانها داشته باشد.

مهار التهاب لثه ، مهار رشد قارچ های دهانی مانند کاندیدا آلبیکانس ، مهار التهاب لثه اطراف ایمپلنت های دندانی از دیگر خواص هیدروژن پراکساید است.

فلوراید

فلوراید ترکیبی است که خاصیت ضد پوسیدگی دارد و در بیشتر خمیردندانها به کار می رود. حتی در بعضی از ایالت های آمریکا ، به آب آشامیدنی فلوراید اضافه می کنند تا مردم به طور مستمر از خواص مفید آن بهرمند شوند. در دهانشویه پایادنتال غلضت فلوراید در حد مجاز است و به شما کمک می کند تا با پوسیدگی دندان نیز مبازه کنید.

پتاسیم نیترات

پتاسیم نیترات نقش مهمی در کاهش حساسیت عاج دندان دارد. اگر موقع مصرف شیرینی جات و ترشی جات دندانهای شما حساس است ، می توانید با استفاده روزانه از دهانشویه پایادنتال این مشکل را مهار کنید.

طعم دهنده های متنوع گیاهی

این دهانشویه در ۳ طعم نعنایی ، دارچینی و وینترگرین به بازار عرضه شده تا پاسخگوی سلیقه های استفاده کنندگان باشد. عصاره های گیاهی به کار رفته دارای گرید مدیکال و دارویی هستند و در کمترین میزان به کار برده شده اند تا دلپذیرتریت رایحه و طعم را ایجاد کنند.

پشتوانه علمی

پشتوانه ۱۲ سال تجربه بالینی کلینیک اختصاصی بوی دهان و نوآوری حاصل از ثبت اختراع به شماره ۹۳۷۲۸  از ویژگیهای منحصر به فرد این محصول است.

آنچه دهانشویه پایادنتال ندارد

  • الکل ندارد بنابراین مشکلات ناشی از دهانشویه های الکلی مانند خشکی دهان و افزایش بوی دهان ناشی از خشکی دهان را ایجاد نمی کند.
  • کلرهگزیدین ندارد لذا استفاده مستمر از آن باعث ایجاد لکه بر روی دندانها نمی شود.
  • ترکیبات رنگی ندارد بنابراین استفاده مستمر از آن باعث رسوب مواد رنگی در ترک های دندان و در درز بین مواد ترمیمی و سطوح دندانی نمی شود.
  • مواد نگهدارنده ندارد و استفاده دائمی از آن باعث انباشت ترکیبات نگدارنده در بدن نمی شود.
  • ترکیبات قندی ندارد و شیرینی آن به دلیل ترکیبات شیرین کننده است لذا استفاده مستمر از آن باعث پوسیدگی دندانها نمی شود.

در بحران اپیدمی بیماری های تنفسی مانند بیماری کرونا لازم است که کادر درمانی به منظور پیشگیری از ابتلا به این بیماری ها، دهان خود را با دهانشویه های موثر بر ویروس شستشو دهند تا از میزان این ویروس در دهان و انتقال آن به ریه ها تا حدی جلوگیری شود. همچنین در دوران نهفتگی بیماری کرونا این ویروس در دهان تکثیر زیادی دارد که اگر از دهانشویه دارای هیدروژن پراکسید استفاده شود ممکن است در کنترل بیماری موثر باشد.

همچنین انجمن دندانپزشکی آمریکا در دستورالعمل خود توصیه می کند بیمارن مراحعه کننده به دندانپزشکی قبل از شروع درمان، از دهان شویه پراکسید هیدروژن استفاده کنند تا ریزقطراتی که هنگام کار به هوا بر می خیزد کمترین آلودگی را به ویروس کرونا داشته باشد. چون دهان شویه پایادنتال دارای هیدروژن پراکساید ۱/% است، میتوان از آن استفاده کرد.

دفعات استفاده از دهانشویه پایادنتال

برای اطلاع از نحوه استفاده از دهانشویه و نیز دفعات استفاده از آن به صفحه مربوطه رجوع کنید.

فقط در اینجا اشاره می کنیم که بعضی از کاربران اظهار کرده اند که با استفاده ۴۸ ساعت یکبار ، بوی دهانشان کنترل می شود. البته حدود ۵۰ درصد از کاربران روزانه یکبار و ۳۰ درصد از آنها روزی دوبار دهانشویه را به کار می برند. پیشنهاد ما این است که میزان مصرف دهانشویه از روزی یکبار کمتر نشود تا از سایر منافع آن مانند مهار التهاب لثه و پوسیدگی دندان نیز بهرمند شوید. 

--------------------------------------------------


شرکت مهیاران سلامت پایا (سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ تاسیس شد و از ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ در مرکز رشد شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان واحد شهرضا مستقر شد. از تاریخ ۹ مهرماه ۱۳۹۸ این شرکت به صورت عضو همبسته مرکز
رشد شهرک علمی تحقیقاتی درآمده است.

هم اکنون دفتر شرکت مهیاران سلامت پایا در اصفهان دایر می باشد. برای دسترسی به آدرس و راه های تماس لطفاً اینجا کلیک کنید.

ایده محوری این شرکت تولید دهانشویه های درمانی است و تا کنون قدم هایی به شرح زیر در این خصوص برداشته است:

ابداع ۴ فرمولاسیون بهداشتی با قابلیت کاربرد در تولید دهانشویه، خمیر دندان و ژل روی زبان

ثبت اختراع با عنوان :‌دهانشویه بدون الکل و کلرهگزیدین برای پیشگیری و درمان انواع بیماری های دهان به شماره ثبت ۹۳۷۲۸

زبان پاک کن متشکل از برس زبان و تمیزکننده زبان برای رفع بوی دهان و بدمزگی دهان به شماره ثبت ۹۶۶۳۶

طراحی مسواک با ویژگیهای جدید

شرکت در کنگره های علمی دندانپزشکی به منظور آشنا کردن دندانپزشکان با آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی

-------------------------

دفتر شرکت مهیاران سلامت پایا در شهر اصفهان همه روزه به جز روزهای جمعه و تعطیلات باز و آماده خدمات رسانی به همشهریان و هموطنان گرامی است.

نشانی :منطقه شهرداری ۱۳، سه راهی سیمین، ( ابتدای ) خیابان سهروردی، کوچه باهنر ۱، ساختمان اسپادانا، طبقه سوم، واحد ۱

 

دفتر شرکت مهیاران سلامت پایا

تلفن تماس : ۷۷۶۵۳۲۹ (۰۳۱)

همراه : ۰۹۱۰۳۱۱۶۴۶۱

ایمیل : info@payadental.org

کانال تلگرام : messvak@

وب سایت شرکت مهیاران سلامت پایا: https://payadental.org/

وبسایت دکتر علیرضا طالبیان:  https://drtalebian.com/

-------------------------

قوانین و مقررات شرکت مهیاران سلامت پایا به اختصار توضیح داده می شود:

 

شرکت متعهد است کلیه اطلاعات مرتبط با محصولات را در بخش های مربوط درج نماید به گونه ای که خریدار با اشراف لازم بتواند محصول مورد نظر خود را ثبت سفارش کند.

توصیه می شود اگر در انتخاب کالا شک دارید با کارشناسان فروش شرکت مشاوره نمایید.

شرکت متعهد است حداکثر پس از ۲ روز کاری سفارشات ثبت شده را برای خریدار ارسال کند اما هیچ تعهدی درباره زمان رسیدن بسته حاوی کالا به مشتری متقبل نیست و کاملاً بر عهده شرکت های پستی و باربری است.

شرکت متعهد است شماره فاکتور و یا کد رهگیری مرسوله را به اطلاع خریدار برساند.

شرکت تعهدی در برابر گم شدن ، دیر رسیدن و یا تخریب کالای ارسالی توسط سرویس های پستی بر عهده ندارد اما تا حد توان در احقاق حق مشتریان خود کوشا خواهد بود.

شرکت تعهدی در قبال برگشت شدن مرسولات به دلیل نبودن مشتری در نشانی ارائه شده به شرکت به عهده ندارد و مشتری باید شخصاً برای تحویل گرفتن بسته خود به سرویس پستی مراحعه نماید.

شرکت متهعد می گردد کالای فروخته شده را در صورت سالم بودن آن پس بگیرد و وجه آن را مرجوع نماید.

هر محصول دارویی و یا بهداشتی ممکن است برای بعضی استفاده کنندگان دارای عوارض ناخواسته جانبی باشد. در صورت بروز هر گونه عوارض جانبی مشتری باید استفاده از آن را قطع نماید و مراتب را به مدیریت فروش شرکت اطلاع رسانی کند تا در صورت امکان کالای جایگزین ارسال گردد.

شرکت هیچ تعهدی در قبال اطلاعات اشتباه که کاربران موقع ثبت سفارش در وبسایت درج می کنند ندارد مانند نوع و تعداد کالا ، روش ارسال و یا نشانی .

شرکت در راستای تکریم مشتریان ، هرگونه شکایت و انتقاد مشتریان را که از طریق تلفن ، ایمیل و ارسال دیدگاه دریافت میکند را جمع آوری و حداکثر ظرف مدت ۱ هفته بررسی و جواب آن را از طریق تلفن یا پیامک به اطلاع مشتری برساند.

 

 

   1399/2/28 09:00


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.7/10 (تعداد آرا 29 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما