پنجشنبه 30 خرداد 1398

برگزاری برنامه یک روزه جامع فشرده کامپوزیت ونیر با سخنرانی دکتر علی امامقلی پور انجمن دندانپزشکان عمومی ایران 6 دی ماه 1397


برگزاری برنامه یک روزه جامع فشرده کامپوزیت ونیر
با سخنرانی دکتر علی امامقلی پور
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
6 دی ماه 1397
 
پس از برگزاری دو برنامه کامپوزیت ونیر در تاریخ  24و25 خرداد ماه97، و تاریخ 10/8/97 بعلت استقبال بی نظیر همکاران دندانپزشک بلافاصله ثبت نام دوره بعدی آغاز گردید و در روز 6 دی ماه 1397 با حداکثر ظرفیت برگزار شد.
زیبایی در تمامی رشته های گروه پزشکی مدتهاست یکی از نیازها و درخواست های عام مراجعین گردیده است. از آنجایی که دندان به عنوان یکی از نمودهای آشکار و تعیین کننده زیبایی در چهره هر انسانی می باشد، زیبایی دندان ها مورد توجه خاص و مهم بیماران است. دکتر امامقلی پور با تسلطی که در کار آموزش به خصوص نکات ریز و کاربردی کامپوزیت لایه به لایه دارد، روش کار وی کار آمد و موفق بوده و بهمین دلیل مورد استقبال قرار می گیرد.
در این برنامه ابتدا در مورد طبقه بندی کامپوزیت ها در دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی سخنرانی کردند، ضمن آنکه امروزه در همین روش ونیر کامپوزیت علی‌رغم نوگرایی آن در زیبایی، متدهای کاربردی جدیدی نیز وارد پروسه کار شده است که موفقیت های بیشتری را باعث گردیده است.
در برنامه یک روزه پیشرفته ونیر کامپوزیت دکتر امامقلی پور که یکی از برندهای زیبایی در دندانپزشکی کشور است در مورد طرح درمان در بیماری های مختلف راهکارهای سازنده استراتژیک مطرح ساختند. در کامپوزیت آشنایی با مواد و بخصوص اینسترومنت از جمله مواردی است که بسیار اهمیت دارد. لازم به یادآوری است که دکتر امامقلی خود طراحی و دیزاین قلم های کامپوزیتی را به شرکت Nordent در آمریکا داده که امروز در سطح جهان از آن استفاده می شود.
در بعد از ظهر همان روز نیز CASE که نیاز به Leveling لثه و اصلاح فرم و بازسازی شکل دندان را داشت با روش عملی گام به گام زیباییStep By Step Layering Technique In Direct Composite Veneer   را انجام دادند.
وقتی یک سخنران، روش کار و تئوری آن خوب آموزش دهد قطعاً استقبال خوبی صورت می گیرد. انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در این مرحله به هدف خود رسیده است و سخنران نیز از آموزش خود لذت وافری خواهد برد.
 
برای حضور در کلاسهای آموزش فشرده و جامع انجمن دندانپزشکان عمومی در لینک ذیل پیش ثبت نام کنید:
https://igda.ir//6171.html


   1397/10/8 19:14


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )