چهارشنبه 01 خرداد 1398

آینده دندانپزشکی با رأی به گروه "هم اندیشی برای تغییر و تحول"


همکار گرامی
با درود و سلام؛
 انتخابات؛ مدیریت و اخلاق خود را می‌طلبد. سیاست حذفی متاسفانه نه تنها در عناصر یک هیئت مدیره بلکه در فضای مجازی هم نقش بازی می‌کند.
ما علیرغم فشار سنگین و رد صلاحیت تحمیلی با حوصله و مدارا در حال آماده شدن برای حضور قدرتمند در انتخابات هستیم. یقین مشکلات باصبر و مقاومت حل خواهد شد.

در پی گفتگو و مذاکره با گروه همبستگی و تحول برای هم افزایی و ایجاد امکان خروج از شرایط انحصار و اقتدارگرایی مناسباتی طراحی گردید که حفظ هویت دو گروه و طبعاً هم اندیشی برای تغییر , تحول در اولویت قرار گرفت.

در این میان جناب آقای دکتر ابراهیم جوادی نژاد از همکاران دندانپزشک زحمتکش و فعال صنفی در خطه گیلان در فهرست گروه همبستگی و تحول نیز قرار گرفت، ایشان عضو هیئت مدیره انجمن عمومی می باشد.

 همه همکاران هیئت مدیره انجمن عمومی و کادر اجرایی از افراد مدیر و توانمند هستند و اقبال از ایشان موجب مباهات می باشد. ایشان یقیناً در فهرست گروه هم اندیشی برای تغییر و تحول در انتخابات انجمن علمی دندانپزشکی ایران نیز حضور خواهند داشت.

رای به گروه "هم اندیشی برای تغییر و تحول" مورد حمایت انجمن دندانپزشکان عمومی ایران قطعا موجب خروج از فضای بد اخلاقی و کژ اندیشی خواهد بود و اینکه گروه تلگرامی همگرایی در تبلیغات به لوگو و آرم  انجمن دندانپزشکان عمومی ایران احترام نمی گذارد و تبلیغات آن را حذف می کند؛ نشان از تصمیم درست ما برای تغییر و تحول در شرایط موجود می باشد.


باعضویت در انجمن دندانپزشکی ایران
 و ثبت نام در سایت کمیسیون انجمن ها
در انتخابات شرکت کنید.
تنها راه، رفتن پای صندوق رأی الکترونیک است.
٢٣ اسفندماه ١٣٩٧ روز انتخابات


 
 1-عضویت در سایت انجمن دندانپزشکی ایران
۲- عضویت در سایت کمیسیون انجمنهای علمی گروه پزشکی

enlightenedآینده دندانپزشکی با رأی به گروه "هم اندیشی برای تغییر و تحول" شکوفا خواهد شد.
   1397/12/21 10:02


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )