پنجشنبه 16 مرداد 1399

اولین برنامه آموزشی علمی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران شعبه خراسان


اولین برنامـه آمـوزشی علمـی  انجمـن دندانپزشکـان عمـومی ایــران  
شعبـه استـان خـراسـان شمـالی (بجنـورد )
 جمعـه 29 آذر ماه 1398اولین برنامه آموزش علمی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران شعبه خراسان رضوی در تاریخ ۲۹ آذر ماه ۹۸ در بجنورد در محل دانشکده تازه تاسیس دندانپزشکی این شهر برگزار شد.
مبحث لامینیت های دندانی توسط همکار ارجمند جناب آقای دکتر مهدی صدفی پروستودنتیست و دارای فلوشیپ ایمپلنت با حضور و شرکت جمعی از همکاران دندانپزشک خراسان شمالی، به همت جناب آقای دکتر مجید رنجبر نماینده محترم دندانپزشکان  بجنورد در نظام پزشکی و مساعدت جناب اقای دکتر احسان جعفری ریاست محترم  دانشکده دندانپزشکی بجنورد برگزار گردید.

ایشان مباحث کلینیکی مهمی در لامینیت های دندانی شامل اصول استتیک، اسمایل دیزاین، شناخت انواع سرامیک،اصول تراش لامینیت،رنگ و قالب گیری،انواع سمان و سمنتیشن و تحویل کار را با نشان دادن اسلاید و توضیحات کلینیکی لازم در یک سمینار یک روزه با توانمندی و تسلط کامل ارائه کردند و با ذکر چندین کیس مطالب به صورت کاملا کاربردی آموزش دادند.
امید است این جلسه سرآغازی برای تشکیل برنامه های آموزشی بیشتر برای به روز شدن بیشتردانش همکاران دندانپزشک خراسان شمالی و وفاق بیشتر  باشد.
از تلاش و زحمات هیأت مدیره شورای سرپرستی خراسان رضوی و زحمات ارزشمند همکاران دندانپزشک در استان خراسان شمالی (بجنورد ) مراتب سپاس و قدردانی خود را اعلام می داریم.

 دکتر مریم رحمانی
عضو هیأت مدیره شورای سرپرستی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
شعبه استان خراسان رضوی


 

 

   1398/10/2 13:35


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما