جمعه 16 خرداد 1399

انتخابات هیات مدیره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران استان شعبه فارس 13 تیر ماه 1398


انتخـابـات هیـأت مـدیـره انجـمن دندانپـزشکان عمومی ایران
شعبـه استـان  فـارس- پنجشنبـه مـورخ 13 تیـرمـاه 1398
انتخابات هیأت مدیره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران-شعبه استان فارس،صبح روز پنجشنبه 13 تیرماه 1398 در سالن اجتماعات سازمان نظام پزشکی شیراز با حضور جمعی از همکاران دندانپزشک برگزار گردید .
این انتخابات با مجوز رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید، نماینده محترم فرمانداری شیراز، نمایندگان انجمن دندانپزشکان عمومی ایران دکتر سید حسین مقدادی (عضو هیأت مدیره مرکز و عضو کمیته امور شهرستان ها ) دکتر سیدعلی پاکزاد مقدم (بازرس انجمن، رییس شعبه استان یزد و نماینده دندانپزشکان یزد در نظام پزشکی ) بعنوان ناظر برگزاری انتخابات حضور داشتند. پس از گزارش دکتر علی اکبر زندی رییس هیات مدیره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران شعبه استان فارس (شیراز) عملکرد هیأت مدیره را از سال 94 -97 را گزارش کردند. سپس آقای دکتر سیدعلی پاکزاد مقدم بازرس انجمن در مورد اهداف انجمن، ضرورت تقویت نهادهای مردمی تلاش برای اعتلای اخلاق در حرفه و ایجاد ساز و کارهای لازم جهت از بین بردن انحصار در حرفه تقویت زیر ساخت های لازم برای مشارکت بیشتر همکاران دندانپزشک جهت خدمت رسانی بهتر به هموطنان سخنرانی کردند. سپس دکتر سید حسین مقدادی عضو هیأت مدیره مرکز و ناظر انتخابات در مورد نحوه برگزاری مجامع، رأی گیری و حوزه وظایف هیأت مدیره و معرفی کاندیدا توضیح حقوقی دادند   آنگاه دکتر شاهرخ قیصری سخنرانی کردند که نگذارید این چراغ خاموش شود برای اینکه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران تنها مکانی است که مخالف تک صدایی است و به پلورالیسم اعتقاد دارد و این چراغ و این صدا اگر خاموش شود تک صدایی در دندانپزشکی حاکم خواهد شد و هرکسی که بخواهد با آنها مخالفت کند کما اینکه اینطوری بوده است اجازه مخالفت نمی دهند و صدایشان را قطع می کنند. وی ادامه داد مشکل صنفی دندانپزشکی در استان فارس به مراتب حادتر از کل کشور است حدود سه دانشکده و انبوه فارغ التحصیلانی که کار برایشان وجود ندارد و اکثراً متاهل و خانم هستند. مشکلات در شیرازافزایش یافته است. پیشنهاد دکتر قصیری این بودکه با ایجاد وحدت و استفاده از کمک نیروهای دولتی و دندانپزشکی که در بخش دولتی و نظام پزشکی کار می کنند مشکلات صنفی دندانپزشکی در شیراز بصورت قانونمند پیگیری شود.
پس از آن انتخابات با رأی گیری حضار برگزار و اعضاء هیأت مدیره بترتیب اکثریت آراء بشرح ذیل برگزیده شدند:


1-دكتر علی اکبر زندی
2-دكتر شاهرخ قيصری
3-دكتر پریوش نصیری
4-دكتر جهانگیر حسينی
5-دكتر مهناز نيكنام
-----
6-دكتر سیروس مرزبان علی البدل
7-دكتر میترا زارع علی البدل
از حضور همکاران دندانپزشک سپاسگزاری عمیق خود را اعلام می‌داریم. امیدواریم منتخبین با همفکری و همیاری و تشکیل کمیته های اجرایی با اهداف گوناگون در استان فارس منشاء فعالیت و خدمات ارزنده به مردم و دندانپزشکان آن استان باشند.

 

 
   1398/3/31 17:09


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


Curl error: Could not resolve host: pipes.yahoo.com
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما