یکشنبه 03 بهمن 1400

مسیر یک شکایت از کمیته انتخابات انجمن دندانپزشکی ایران به کجا ختم می شود!

 مسیر یک شکایت از کمیته انتخابات انجمن دندانپزشکی ایران به کجا ختم می شود!

 چنانچه در یک پروسه طبیعی شما از کمیته انتخابات انجمن علمی دندانپزشکی ایران به ریاست آقای دکتر رکن شکایت کنید که تخلفی صورت گرفته است و جواب قانع کننده ای به شما ندهند، این شکایت الزاماً به کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی ارجاع می شود. در آنجا دکتر علی تاجرنیا رئیس!!! انجمن دندانپزشکی ایران هستند، نتیجه چه می شود؟! در صورت اصرار بر رسیدگی به شکایت از طرف شکات، شکایت باید از کمیسیون به کمیته تخلفات برود؛ در کمیته تخلفات دکتر امیررضا رکن عضویت دارند!! یعنی آقای دکتر امیررضا رکن خودش باید به شکایتی از خودش رسیدگی کند!!

 جواب رسیدگی برمی گردد به کمیسیون و باز هم به دکتر تاجرنیا که صاحب رأی در کمیسیون هستند و نتیجه نهایی برمی گردد به آقای دکتر امیررضا رکن؛ رئیس کمیته انتخابات!!

 آیا اصلاح طلب ها یا فعالان صنفی  یا کسانی که انجمن های مردمی غیردولتی را اداره می کنند و یا به آن اعتقاد دارند! چنین مسیری را قانونی و حقوقی می دانند ؟! اینکه تمام مدنیت و مردم سالاری را ذبح کرده اند! لابد می گویید این سناریو هم تصادفی بوده است! سرنوشت یک انجمن در دست آدم های سیاسی و جناحی این عاقبت را پیدا می کند. این سیاسی کارها با آن آدم های سیاسی که رد صلاحیت می شوند، فرقش در همین است که یکی می تواند همه دموکراسی مدنی را در دستان خود مچاله کند و رقبای خود را از صحنه خارج نماید.


باعضویت در انجمن دندانپزشکی ایران
 و ثبت نام در سایت کمیسیون انجمن ها
در انتخابات شرکت کنید.
تنها راه، رفتن پای صندوق رأی الکترونیک است.
٢٣ اسفندماه ١٣٩٧ روز انتخابات


 
 1-عضویت در سایت انجمن دندانپزشکی ایران
۲- عضویت در سایت کمیسیون انجمنهای علمی گروه پزشکی


 

 

   1397/12/13 11:36


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.2/10 (تعداد آرا 56 نفر )

Curl error: Could not resolve host: pipes.yahoo.com
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما