دوشنبه 03 آبان 1400

اطلاعیه شماره 53

اطلاعیه شماره 53
مدتی است که افراد مجهول الهویه و کانال مجازی ناشناسی در تلگرام، خبر از انتخابات (غیرقانونی)علیه  انجمن دندانپزشکان عمومی ایران می دهند!

 بیچاره ما ملتی که ناشناس های مجازی برای نهادهای مدنی دندانپزشکان با سابقه فعالیت ٢٠ ساله تعیین تکلیف می کنند! یک جریان خاص وابسته و یک انجمن، دندانپزشکان را ملعبه دست این ابتذال قرار داده اند. فشار در دنیای مجازی و توطئه نخبه کشی درصحنه واقعی! هدف چیست؟!

این افراد و کانال های ناشناس از کجا هدایت می شوند؟ آیا آنها اهداف و مصوبات کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی یک وزارت خانه و انجمن (جامعه) دندانپزشکی ایران را اجرا می کنند؟! چرا این سرنوشت برای دندانپزشکی کشور رقم خورد!؟ چه کسانی این سناریو را هدایت می کنند؟! این بی هویت ها کی هستند؟ آیا این نتیجه باز بودن دست سیاست بازان نفوذی نیست؟

در فضای مجازی، اتهام کذبی را در مورد بدهی مالیاتی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری، به نقل از انجمن (جامعه!) دندانپزشکی ایران و قطعاً با تکیه بر اطلاعات رئیس آن انجمن منتشر کرده اند! که بتوانندتا حدامکان فضا را مشوش و دکتر شهنی زاده را مورد حمله تبلیغاتی قرار دهند!

بی هویت ها با هویت حرفه دندانپزشکی چه می کنند؟! چه طنز تلخ و تاسف باری است!

هشدار می دهیم و به صراحت اعلام می داریم: اینها سناریوی تخریب یک انجمن موفق و قدرتمند؛ انجمن دندانپزشکان عمومی ایران و شخص دکتر باقر شهنی زاده رئیس انجمن با هر بهانه ای می باشد.
آنچه که ما و همه دندانپزشکان در مقابل آن ایستاده ایم.

اما برای روشن شدن اذهان همکاران دندانپزشک درسراسر کشور صراحتاً اعلام می کنیم:
"انجمن دندانپزشکان عمومی ایران تا امروز هیچگونه بدهی مالیاتی قطعی پرداخت نشده ندارد و هیچ گونه جریمه مالیاتی هم تاکنون پرداخت نکرده است و هیچ ممنوعیتی در هیچ کدام از مراکز اداری، تجاری، ثبتی، بانکی و ... برای انجمن و رئیس انجمن وجود ندارد."

همکاران به هوش باشید! این جریان در حال پردازش یک سناریو نه فقط علیه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران بلکه علیه دندانپزشکی کشور می باشد. اگر مدیری در انجمن دندانپزشکی ایران می بود، می دانست که این ادعاها، جزء انحراف افکار همکاران دندانپزشک و ضربه به هویت انجمن (جامعه) دندانپزشکی ایران و انجمن دندانپزشکان عمومی ایران نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

جریان ثبت انجمن دندانپزشکی ایران در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری مشکلات خاص خود را دارد که ربطی به انجمن دندانپزشکان عمومی ایران ندارد.

ما اعلام می کنیم در دفاع از صیانت و هویت حرفه دندانپزشکی که شامل انجمن (جامعه) علمی دندانپزشکی ایران و انجمن دندانپزشکان عمومی ایران می باشد، محکم ایستاده ایم. دفاع از دندانپزشکی و دندانپزشکان کشور وظیفه همه ماست!
به کالبد شکافی و آسیب شناسی این جریان و رونمایی چهره های پشت پرده خواهیم پرداخت.


   1398/8/15 13:49


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )