دوشنبه 03 آبان 1400

اطلاعیه شماره پنجاه و هشت


اطـلاعیـه شمـاره پنـجاه  و هشـت
 
سخنی با سیاست بازان و مدافعان جریان جناحی و سیاست زدگان دندانپزشکی
انجمن (جامعه) دندانپزشکی ایران

-  پس از انتشار خبر بدهی مالیاتی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران و اظهارات کذب علیه انجمن و دکتر باقر شهنی زاده (رئیس انجمن) در مورد ایجاد مشکل اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری چرا آن مدیریت هنوز متوجه اصل مشکل نشده است؟!

-  بعد از اطلاعیه های عوامل انجمن (جامعه) دندانپزشكي ايران، اعلام شد چنانچه مشکل اداری بین ثبت و دارایی باشد که ظاهراً بوده، بازهم هیچ ربطی به انجمن دندانپزشکان عمومی ایران ندارد. برخلاف تمام جوسازی هایی که همچنان دامن زده می شود، انجمن دندانپزشکان عمومی ایران بدهی مالیاتی قطعی پرداخت نشده ندارد.

- کسانی که امروز انجمن عمومی را در بی سابقه ترین رفتار ضد مردمي و غير قانوني، تحریم و محدودیت هاي ظالمانه ای را اعمال كرده اند، اگر چنین شرایطی برای انجمن (جامعه) دندانپزشکی ایران رقم بخورد، چه خواهد شد؟

- روز ١٨ آبان ١٣٩٨ با دبيرخانه انجمن دندانپزشكي ايران و پيك آن انجمن تماس گرفته شد، اعلام کردند، هيچ گونه مكاتبه اي با انجمن دندانپزشكان عمومي ايران در سال ٩٨ نداشته اند، متن مكالمات محفوظ مي باشد. دكتر باقر شهني زاده انتظار داشت كه صورتجلسه هيات مديره طبق اساسنامه برای امضاء به ايشان ارجاع شود که نشد . نامه اي هم از سوي انجمن (جامعه) دندانپزشكي ايران واصل نکرده اند . از مشكلات ثبت آن انجمن نيز اطلاعي نداشته است. اما اگر این نامه مورد ادعا می رسید يقين پاسخ شایسته ای به افرادي كه ضربات مهلكي بر پيكر وفاق، همبستگي و استقلال و هويت دندانپزشكي كشور زده اند، مي داد.

- اكنون هم فرصت را غنیمت شمرده و همان پاسخ را جهت اطلاع همكاران دندان پزشك انتشار مي دهيم:

-  جناب آقای دکتر تاجرنیا با احترام،
انتخابات انجمن دندانپزشکی ایران در تاریخ 1397/12/23 با عضویت جنابعالی در كميسيون انجمن های علمی گروه پزشکی و سایر همراهان و عضویت رئیس کمیته انتخابات آن انجمن در کمیته تخلفات وزارت خانه، با تخلف های عدیده برگزار شد. حداقل دموکراسی یا ذره ای احترام به حقوق دندانپزشکان می طلبید که این رئیس کمیته انتخابات (دکتر امیررضا رکن) طبق آئین نامه اجرایی انتخابات، روز انتخابات کنار می رفت.

- چند مورد تخلف از ده ها تخلف را اعلام می داریم!
1-  در تمام انتخابات سراسر کشور وقتی گفته می شود:"روز انتخابات" تعریف آن مشخص است! مانند انتخابات مجلس شورای اسلامی، انتخابات شوراهای اسلامی شهر، انتخابات ریاست جمهوری و ... یک روز می باشد. اینکه انتخابات را به تفسیر خودتان و حمایت محض دبیر کمیسیون، دکتر سیدجلیل حسینی به سه روز می کشانید چه موافق و چه مخالف داشته یا نداشته باشد، تخلف محض است و ما طی نامه ای صرفاً حل مشکلات جاماندگان عضو شده از انتخابات را خواسته ایم و لاغیر.

2-  مجمع عمومی با انتخاب هیات رئیسه در روز انتخابات 1397/12/23 باید سکان انتخابات را در دست می گرفت. تشکیل مجمع در تمام انتخابات کشور طبق اساسنامه و آئین نامه اجرایی انتخابات وزارتخانه الزامی است. شما زیر بار نرفتید و رئیس کمیته انتخابات منصوب خود را همه کاره انتخابات کردید. پس مجمع عمومی انتخابات تشکیل نشد و آن انتخابات باطل است.

3️-راه اندازی حوزه انتخابات حضوری در مشهد و ارومیه خود یک گردن کشی در مقابل قانون برای واریز آراء هم گروه تان در صندوق كانديداهاي انجمن (جامعه)دندانپزشكي ايران بوده است. اين رفتار نه تنها متخلفانه بوده است بلکه توهین به دندانپزشکان کشور بود. شما  حوزه انتخابات حضوری تشکیل دادید و دوستان تان آمدند رأی دادند و راحت نتیجه انتخابات را تغییر دادید. در حالیکه انتخابات علی الظاهر الکترونیک بوده است. این نیز تخلف قطعی بوده است.

4️- به بهانه اضافه کردن تعداد محدودی که در نتیجه ناتوانی آن انجمن، در ثبت عضویت شان به ناگاه در نیمه شب، 537 نفر به اعضای انجمن اضافه شد! در حالیکه فقط یک عده  محدودی دارای مشکلات ثبت عضویت بودند نه اینکه ثبت نام بدون احراز شرایط عضویت و خارج از مهلت مقرر و شبهه برانگیز انجام شود. ٥-....٦-....٧-...٨-....و ... ادامه دارد.
- در چنین هیات مدیره ای، اینجانب کنار افرادی که این تخلفات را مشروع دانسته اند هرگز شرکت نخواهم کرد. به صراحت اعلام می شود این رفتار پایان خوبی برای حرفه دندانپزشکی نخواهد داشت. والسلام

enlightened کلیه موارد قانونی، آئین نامه ها، اعلام مواضع ها
   1398/8/22 14:00


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )