دوشنبه 03 آبان 1400

اطلاعیه شماره پنجاه و نه


اطـلاعیـه شمـاره پنـجاه  و نـه
مالیات انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

 اکنون محرز شده که انجمن دندانپزشکان عمومی ایران مشکل مالیاتی نداشته و جوسازی بدهی مالیاتی توسط گروه های مجازی ناشناس و پایگاه خبری معارض با برنامه قبلی، به دندانپزشکان اخبار کذب داده اند. آنها جزء تشکیلات یک جریان هستند که اخبار برنامه ریزی شده توسط انجمن شان علیه انجمن دیگری را انتشار می دهند. در جریان انتخابات انجمن علمی دندانپزشکی ایران، 23 اسفندماه 1397 تصاویر و پیام های تخریبی بسیاری هم علیه دکتر شهنی زاده ارسال می کردند تا بتوانند فضای ابهام و اتهام را دامن زنند که خلاف اخلاق حرفه ای بوده است.

-  امروز زمان پاسخگویی و اقدامات لازم فراهم شده است. آنها در تدارک یک حرکت ضد مردمی دیگر علیه انجمن عمومی هستند، ما از این به بعد هیچ اقدامی علیه انجمن عمومی را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت. باید این شرایط و اوضاع از دندانپزشکی کشور حذف گردد.

--  اما مالیات و بدهی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران:

 انجمن دندانپزشکان عمومی ایران تا امروز هیچگونه بدهی مالیاتی قطعی پرداخت نشده ، ندارد و هیچ گونه جریمه مالیاتی هم تاکنون پرداخت نکرده است  و  ممنوعیتی هم در هیچ کدام از مراکز اداری، تجاری، ثبتی، بانکی و ... برای انجمن و رئیس انجمن وجود ندارد."
تاکنون هم نامه یا تماسی درمورد بدهی مالیاتی از انجمن دیگری نداشته است.

- روز دوشنبه 1398/08/20 فرستاده ای از انجمن(جامعه) دندانپزشکی ایران به سرممیز دارائی مسئول پرونده انجمن دندانپزشکان عمومی ایران مراجعه کرده است، صراحتاً به وی اعلام گردیده که مشکل مربوط به امور اداری دارائی بوده است! انجمن عمومی مشکلی ندارد! این همه جوسازی، هیاهو و اتهام برای چه بود؟ ظاهراً مشکل در جای دیگری است! مدیریت انجمن(جامعه) دندانپزشکی ایران و عوامل پنهان و پیدا (البته شناخته شده) بجای جوسازی و تهمت بهتر است برای حل مشکلات خودشان، آگاهی مدیریتی و حقوقی کسب کنند. این جو سازی به هیچ وجه ضرورت نداشت و به نفع دندانپزشکی کشور نبوده است.


enlightened کلیه موارد قانونی، آئین نامه ها، اعلام مواضع ها

 


 
   1398/8/22 15:48


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )