دوشنبه 03 آبان 1400

اطلاعیه شماره شصت و یک

اطـلاعیـه شمـاره شصـت  و یک

 
در کمیسیون انجمن های علمی وزارت بهداشت کدام جریان ها با هم یک رأی شدند!


کمیسیون انجمن های علمی وزارت بهداشت، سازمان ناظر بر انتخابات انجمن های علمی است که مسئول صدور پروانه انجمن های علمی می باشد. برای ثبت انجمن ها بعنوان شخصیت حقوقی به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری معرفی نامه می دهد.

این کمیسیون در آن دکتر علی تاجرنیا نماینده رئیس کل سازمان نظام پزشکی، دکتر حسن رزمی دبیر شورای تخصصی (که فعلا نیست)، دکتر امیررضا رکن عضو کمیته تخلفات حضور دارند.

کمیسیون انجمن های علمی، مسئول بررسی فعالیت انجمن های علمی تخصصی در رشته های پزشکی گوناگون هستند. بنظر شما چه کسانی جریانات انتخابات انجمن دندانپزشکان عمومی ایران را در این کمیسیون مطرح می کنند! خوب معلوم است دندانپزشکان حاضر در جلسه! آنها کی هستند؟! مستندات هم از غیب می رسد.

اینها همه در ابطال انتخابات انجمن دندانپزشکان عمومی ایران و برکناری هیات مدیره که  به دفعات در تریبون های رسمی و مجازی نظرات شان را اعلام کرده اند که همه هم رأی هستند! بنظر شما چه انتظاری از این کمیسیون می توان داشت؟ آیا تایید انتخابات انجمن عمومی و یا تمکین حکم دیوان عدالت اداری را می توان انتظار داشت؟ تاکنون این اقدام نشد. برای دفاع از انجمن دندانپزشکان عمومی ایران چه کاری باید انجام  می شد؟

آنچه گذشت: انتخابات انجمن علمی دندانپزشکان عمومی ایران را تایید نکردند، کد آموزش های با امتیاز را قطع کردند، هیات مدیره انجمن عمومی را برکنار کردند، حالا هم می خواهند انتخابات دولتی برای انجمن عمومی برگزار کنند.!!! قاضی دیوان عدالت اداری به آقای دکتر باقر لاریجانی رئیس این کمیسیون طی سومین حکم موقت نهایی شماره 970244 مورخ 97/06/10 اعلام کرده که انجمن عمومی به فعالیت خود ادامه دهد و کسانی هم که این حکم را اجرا نمی کنند، معرفی کنید تا از 6 ماه تا یکسال انفصال خدمت پیدا کنند. این اقدام انجام نشد. آیا کسانی هستند که می توانند حکم دیوان عدالت اداری را اجرا نکنند؟ چرا و چگونه؟ چه کسانی از این عدم اجرای حکم استفاده می کنند و چگونه این جریانها با هم یک رأی شدند.

enlightened کلیه موارد قانونی، آئین نامه ها، اعلام مواضع ها


 
   1398/9/6 18:30


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.1/10 (تعداد آرا 56 نفر )