حق رای دادن و امکان کاندیداتوری

یعنی دخالت نقش نیروهای در صحنه

در انتخاب مدیران، برای تعیین سرنوشت حرفه ای

همکاران محترم دندانپزشک عمومی؛ استان کردستان(سنندج) دارای ظرفیت ارزشمند علمی، صنفی و حرفه‌ای می باشند که در سالیان متمادی این ظرفیت را در صحنه دندانپزشکی کشور به نمایش گذاشته اند. با شرکت در انتخابات پیش رو ، از این فرصت طلایی برای شکوفایی دندانپزشکی در آن استان؛ قدرتمند حاضر شده و بهترین دست آورد را رقم بزنیم!

مشکلات عدیده‌ای در تعرفه های خدمات درمانی، هزینه‌های سنگین مطب داری، مالیات غیرعادلانه، مشکلات مالی مردم در تامین هزینه های دندانپزشکی، عدم پوشش خدمات درمانی دندانپزشکی بیمه‌های مادر، مشکل تاسیس مطب بخصوص توسط دندانپزشکان جوان، بازنشستگی دندانپزشکان، مراکز متعدد بازرسی مطب‌ها و ….ده ها مشکل دیگر را متحمل می شوند.

ضرورت یک همبستگی ملی بین تمام دندانپزشکان عمومی کشور در بستر توانمند انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با شرایط تشکیل شعب فعال کشوری را باید فراهم سازیم. اراده انجمن بر این استوار گردیده که بازسازی سریع و قوی کلیه شعب کشور برای دخالت مستقیم در سرنوشت حرفه‌ای مان را مقرر گردیده است. این انتخابات را جدی بگیریم. بلافاصله از طریق لینک‌های ارسال شده عضو انجمن گردیده و در صورت تمایل، اعلام کاندیداتوری کرده و در فضای موجود مجازی انجمن دیدگاه و نظرات خود را به بحث و تبادل نظر بگذاریم.

15 تیر ۱۴۰۳ رقم زدن سرنوشت دندانپزشکی برای استان کردستان(سنندج)

با هم باشیم.

دکتر باقر شهنی زاده

رئیس هیات مدیره

انجمن دندانپزشکان عمومی ایران


لینک عضویت در انجمن: https://igda.ir/2024/06/11/فرم-عضویت-در-انجمن-دندانپزشکان-عمومی-ا-3/
لینک فرم درخواست کاندیداتوری:https://igda.ir/2024/06/01/3501/
لینک پیوستن به گروه تلگرام: https://t.me/+QpDnROiNyZRlzpSc
لینک صفحه رسمی کردستان(سنندج): https://igda.ir/استانها-و-نمایندگی-ها/شعبه-سنندج/