پنجشنبه 30 خرداد 1398

آئین نامه اجرایی

 
آئین نامه اجرایی نحوه اطلاع رسانی
شرکت های دندانپزشکی در سوپر گروه مشارکت حرفه ای در دندانپزشکی کشور
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

ضمن ابراز سپاس از مدیران شرکت های تجاری که قبول کردند در گردش آزاد اطلاع رسانی در گروه مشارکت حرفه ای در دندانپزشکی کشور حضور یابند و به خصوص کالاهای با ارز دولتی خود را معرفی نمایند. در مورد ادامه این تلاش لازم است پس از گذران زمان بسیار ارزشمند و موفق کاری در این مرحله اقداماتی برای تدوین یک انضباط کاری مشترک را اعلام نمائیم. بر این اساس مقررات ذیل را اجراء خواهیم کرد.

1- ابتدا از کلیه شرکت های تجاری دندانپزشکی تقاضا داریم در این مرحله به گروه "مشارکت حرفه ای در دندانپزشکی کشور" متعلق به انجمن دندانپزشکان عمومی ایران که براساس ضرورت شرایط موجود، شرایط اطلاع رسانی آزاد معرفی کالاهای سهمیه را سازماندهی کرده است، به این گروه پیوسته و از مدیرانی که تاکنون همکاری موثر و مفید داشته تشکر می کنیم.
 2- انجمن دندانپزشکان عمومی ایران انتظار دارد که صرفا شرکت های دارای مجوز کالاهای وارداتی با ارز دولتی و نیمائی و یا تولید داخل که در اداره کل تجهیزات پزشکی محصولات خود را ثبت نموده اند، در " سوپر گروه مشارکت حرفه ای در دندانپزشکی کشور" اطلاع رسانی نماید.
3- کلیه شرکت ها عکس پروفایل، تلفن همراهی که با آن عضو گروه هستند، لوگوی شرکت شان را بگذارند.
4-  از روز 8 دی ماه 1397 هر شرکت مجاز خواهد بود تا اطلاع ثانوی حداکثر در روز دو بار پست های معرفی کالای خود را در گروه مشارکت حرفه ای جهت معرفی گذاشته و مستدعی است فهرست کالاها با قیمت، نوع ارز سهمیه ای، مشخصات کامل شرکت و اطلاعات کالا را به صورت تکست (متن) نیز اطلاع رسانی کنند.
5- کلیه افراد غیر از مدیران و مسئولان معرفی شده از سوی شرکت ها و آی دی ناشناس از گروه حذف خواهند شد. خواهشمند است آی دی های خود را تکمیل فرمائید.
6-  از کلیه شرکت ها که با ارز نیمائی واردات دارند دعوت می شود مانند سایر شرکت ها برای شفاف سازی اطلاعات خود و توسعه خدمات مردمی با انجمن دندانپزشکان عمومی ایران قرارداد تخفیف منعقد نمایند.
-7 انجمن دندانپزشکان عمومی ایران جهت ارائه حواله به شرکت طرف قرارداد تخفیف کالا، مدارک همکاران را صرفا جهت احراز هویت دریافت می کند و برای شرکت حواله معرفی نامه صادر می کند. ضمنا انجمن دندانپزشکان عمومی ایران هیچگونه انتفاعی در زمینه صدور حواله برای خود لحاظ ننموده است..
8- همکاران دندانپزشک و مدیران شرکت ها جهت دریافت (در مقابل – حذف شده) کالاهای با سهمیه ارز دولتی همراه با، مدارک اعلام شده از سوی اداره کل تجهیزات اقلام مورد نیاز خود را در سرنسخه دقیق با ذکر نام همان کالا و تعداد و قیمت آن درج کرده و از نوشتن هرگونه متن دیگری خودداری شود.
9- کالای با ارز سهمیه ای سال 1397 دارای تاریخ مدت مصرف طولانی می باشد، به آن دقت شود.
10-  ضمن سپاس از حضور مسئولانه و ارزشمند همکاران گرامی دندانپزشک تقاضا می شود از خرید غیر ضروری کالا لطفا خودداری فرموده و کالاهای سهمیه ای را بدون هر گونه پکیجی دریافت کنید و به اصالت خرید هر کالا دقت فرمائید.

 
    دکتر باقر شهنی زاده

   1397/10/6 07:46


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )