شنبه 03 فروردین 1398

یازدهمین کنگره بین المللی انجمن صرع ایران برگزار می شود

یازدهمین کنگره بین المللی انجمن صرع ایران از 8 الی 10 بهمن در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار می شود.

پرویز بهرامی فوق تخصص صرع و نوار مغز با تشریح اهداف برگزاری این کنگره، گفت:یازدهمین کنگره بین المللی صرع ایران به همت انجمن صرع ایران و همکاری مرکز علوم اعصاب شفا برگزار می شود.

وی ادامه داد:با توجه به اینکه این کنگره هر ساله در فصل پاییز برگزارمی شد، امسال برای اینکه بتوانیم از دستاوردهای علمی کنگره بهره بیشتری ببریم و همکاران و محققان بیشتری بتوانند شرکت کنند، بهمن ماه را انتخاب کردیم تا زمان کافی برای ارسال مقالات داشته باشند.

بهرامی اضافه کرد:سخنرانان بین المللی این همایش ازکشورهای آمریکا، کانادا، فرانسه، اسپانیا و ژاپن دعوت شده اند که هر کدام پیشکسوت رشته صرع در کشورخود هستند.

وی افزود:در این کنگره دکتر کاوای که جراح مغز و اعصاب و صرع ، عضو انجمن صرع ژاپن و عضو هیات علمی دانشگاه توکیو ژاپن و همچنین دو نفر از بزرگان و پیشکسوتان رشته مغز و اعصاب و صرع از کانادا هستند که یکی از آنها ایرانی مقیم کانادا است حضور دارند.

بهرامی گفت: در این همایش آخرین دستاورد های به روز علمی در اختیار دانشمندان و پزشکان ایرانی به خصوص جراحان و متخصصین اعصاب، روانپزشکان و پزشکان عمومی قرار می گیرد.

همچنین امسال برای اولین بار از پرستارانی که در زمینه صرع تحقیق کرده و علاقه مند هستند اطلاعات خود را در زمینه این بیماری بالا ببرند، کارگاه آموزشی ویژه در نظر گرفته ایم.

دبیر علمی یازدهمین کنگره بین المللی انجمن صرع ایران ادامه داد:300 پزشک داخلی و 17 مهمان خارجی در این همایش حضور دارند ودر حال حاضر نیز دبیرخانه همایش در حال جمع آوری مقاله های علمی پژوهشگران و محققان است .

وی اضافه کرد:مهلت ارسال مقالات تا 15 مهرماه 93 تمدید شده است.

این متخصص اعصاب و روان افزود :درسال های قبل دستاوردهای کنگره صرع فقط در قالب کتاب چاپ می شد که امسال علاوه بر آن ، به دلیل حضور مهمانان خارجی و بالا بودن بار علمی همایش سعی کردیم دانش به روز درمان بیماری صرع به صورت کاربردی در بیمارستان های کشور در اختیار متخصصان این رشته قرارگیرد.

منبع: ایرنا

گردآورنده: نیایش لوافیان

   1393/7/6 10:22


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
1.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما