سه شنبه 24 مهر 1397
گزارش مدون پریو2 مورخ 27 اردیبهشت ماه 97

گزارش مدون پریو2 مورخ 27 اردیبهشت ماه 97

گزارش مدون پریو2 مورخ 27 اردیبهشت ماه 97
به نام خدا
 
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
برگزاری بازآموزی های جدید دندانپزشکی
پریو2  پنج شنبه صبح 1397/02/27
 
کلاس مدون پریو 2 با عنوان درمان جراحی برای بازسازی دندانی و زیبایی، روز پنج شنبه 27//1397/02 در محل انجمن برگزار شد.  مبحث شناخت اصول کار در نواحی زیبایی، با هدف آموزش اصول زیبایی و طراحی لبخند از دید جراحی و ملاحظات زیبایی در نواحی قدامی در زمان کار بر روی بافت نرم توسط یکی از پریودنتیست های فعال و توانمند آقای دکتر امید مشعوف مقدم شرح داده شد. علاوه بر موارد بالا، اهمیت دانستن عرض بیولوژیک، چک لیست های استتیک نیز مطرح گردید.
 
بعد از پرسش و پاسخ و استراحت، سخنران دوم خانم دکتر آرزو پزشکفر با عنوان آشنایی با فلسفه جراحی افزایش طول تاج سخنرانی کردند و عرض بیولوژیک، پیامدهای تجاوز به آن را با اسلایدهای بسیار آموزنده برای حضار شرح دادند. علاوه بر آن موارد کاربرد و چگونگی انجام جراحی افزایش طول تاج و ارائه درمان های انجام شده روی بیماران خود را با همکاران حاضر در کلاس به میان گذاشتند.
 
 
جراحی افزایش طول تاج در ناحیه قدام توسط همکار جوان خانم دکتر نازنین سمیعی با بیان شیوا و روان نحوه کار در این ناحیه حساس را با طبقه بندی و توضیحات کامل برای همکاران شرح دادند.
 
 
سخنران چهارم، آقای دکتر تهرانی راد متخصص ارتودنسی روش های مختلف force eruption را معرفی کردند و نحوه انتخاب بیمار و طرح درمان برای انجام افزایش طول تاج با روش ارتودنسی را کامل شرح دادند.
 

دبیر علمی برنامه مدون پریو دکتر آرزو پزشکفر، مسئول کل بازآموزی های مدون انجمن دندانپزشکان عمومی ایران دکتر شکوفه شیراندشت، مسئول اجرایی بازآموزی های پریو دکتر مریم حقیقی فرد و مسئول دبیرخانه ای مهندس سمیرا باحجب تبریزی یان می باشند.
 
   1397/2/29 09:11


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )