سه شنبه 01 خرداد 1397

گزارش برگزاری دومین هفته ازدهمین دوره جامع اندو

دومین هفته از دهمین دوره جامع اندو

انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

 20در تاریخ و 21 آبان ماه 95


روز پنجشنبه 20 آبان ماه سومین جلسه از دهمین دوره جامع اندو در ساعت 8:30 صبح برگزار شد.
دکتر اروند مالک (اندودنتیست) دبیر علمی دوره‌های جامع اندو که بسیار صبورانه و عالمانه در برگزاری دوره‌های جامع مدیریت می‌کنند و بعنوان سخنران نیز حاذق و موفق حضور دارند ایشان ادامه مباحث قبلی تشخیص و طرح درمان را تدریس کردند. پس از استراحتی کوتاه مبحث تروما را آغاز کردند.روز پنجشنبه 20 آبان ماه سومین جلسه از دهمین دوره جامع اندو در ساعت 8:30 صبح برگزار شد.
دکتر اروند مالک (اندودنتیست) دبیر علمی دوره‌های جامع اندو که بسیار صبورانه و عالمانه در برگزاری دوره‌های جامع مدیریت می‌کنند و بعنوان سخنران نیز حاذق و موفق حضور دارند ایشان ادامه مباحث قبلی تشخیص و طرح درمان را تدریس کردند. پس از استراحتی کوتاه مبحث تروما را آغاز کردند.


پس از آن از ساعت 15:30-14 دکتر احسان اثناعشری (اندونتیست) مبحث کلیات روتاری‌ها را تدریس کردند و تاریخچه روتاری و انواع سیستم موجود از ابتدا تا بحال را عنوان کردند.
در پایان این روز از  ساعت 17 – 15:45 ادامه مبحث کلیات روتاری توسط دکتر اثناعشری  آموزش داده شد و در انتهای کلاس نحوه استفاده از دستگاه Apex Locator را آموزش داده  و بصورت عملی روی یک دستگاه Apex Locator  طرز کار را به شرکت کنندگان نشان دادند.چهارمین جلسه از دهمین دوره جامع اندو جمعه 21 آبان 95
ساعت 10:30 – 8:30 دکتر ناهید اخلاقی از اساتید باتجربه و توانمند در ارائه سخنرانی مبحث گام به گام آماده سازی کانال ریشه با وسایل دستی را بصورت تئوری مفصل آموزش دادند. همچنین برای یادگیری بهتر با دستگاه رادیوگرافی توضیح دادند و در حین کار،گرافی هم گرفته شد تا شرکت کنندگان بخوبی مطالب را یاد بگیرند. علاوه بر این در ادامه همین مبحث بر روی بلوک شیشه‌ای هم کار شد . و با مانیتور روی صفحه اسکرین تلویزیون نشان داده شد.
 

 
از ساعت 15:30-14 دکتر رضا تباری (اندودنتیست) که دبیر مشاور علمی اندو کنگره هم هستند و از سخنوران کارآمد دوره جامع، یکی از مباحث مهم و کاربردی در درمان ریشه به نام اورژانس‌ها و فلیرآپ را آموزش دادند.

 
مسئول اجرایی و  برنامه‌ریزی دکتر نیوشا نیکفر هستند که پر تلاش و موفق دوره‌های جامع اندو را مدیریت می‌کند و مهندس ایران ملکشاهی با مدیریت مهندس زهره جلالی با فعالیت مضاعف خود این دوره را بسیار پرثمر برگزاری می‌کنند.
 
 
   1395/8/26 10:16


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


Curl error: Couldn't resolve host 'pipes.yahoo.com'
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما