پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398

جلسه پانزده

پانـزدهمیـن  جلسـه کمیتـه راهبـردی (صنـفی) انجـمن دندانپزشـکان عمـومی ایران

در تـاریـخ بیست و هفـت مهـر ماه 1397 برگـزار شـد
پانزدهمین جلسه کمیته راهبردی (صنفی) انجمن دندانپزشکان عمومی ایران درتاریخ 97/07/27 با حضور: دکتر باقرشهنی زاده، دکتر شکوفه شیراندشت، دکتر مارال قربان زاده، دکتر حسین نادری، دکتر صابر سیدگوگانی، دکتر علی سیدین، دکتر تکتم جلایر، دکتر محمد خورسند و دکتر میرجبار ارجمند تشکیل و مباحث ذیل مطرح شد.
  • برای همکاران دندانپزشک توضیح داده شود که برای راه اندازی سایت و فضای مجازی برای خدمت به حرفه دندانپزشکی و مردم با هدف مشارکت در امور دندانپزشکی در کلیه سطوح راه اندازی شود که فعلاً بحث مواد، وسایل و تجهیزات دندانپزشکی انتخاب شود. این مهم نیاز به همکاری دست اندرکاران و کلیه افراد ذینفع دارد.
  • پس از تشکیل سوپر گروه مدیران شرکت ها دعوت شوند، از شرکت ها می خواهیم کالاهای شان را اطلاع رسانی کنند این کار تبلیغات نیست.
  • برای گروه اسم های پیشنهادی بررسی و انتخاب شد.
  • باید با همکاران و کلیه گروه های دندانپرشکی ارتباط گرفت و لینک گروه را اطلاع رسانی کنیم و در این زمینه با حوصله و مدارا تا رسیدن اقدامات به اهداف صنفی ادامه خواهیم داد.
برای همسویی در سطوح وسیع جهت حضور همکاران دندانپزشک، هیأت مدیره انجمن های دندانپزشکی، هیأت مدیره اتحادیه صنف مواد، تجهیزات و وسایل دندانپزشکی، مدیران شرکت های تجاری و مراکز دولتی، انجمن دندانپزشکان عمومی ایران اقدام به تشکیل یک سوپرگروه حرفه ای به نام "مشارکت حرفه ای در دندانپزشکی کشور" خواهد کرد.
در این گروه شرکت ها همه اطلاعات خود را انتشار خواهند داد تا بتوان اولین ضرورت منافع اولیه همکاران و شرکت ها می باشد اطلاع رسانی شود. ولی برای راهبردی کردن اهداف کلان باید سازمان دهی وسیع و متمرکز صورت پذیرد. این گروه به دنبال منافع شخصی و مالی هیچ فرد یا گروهی نیست ضمن آن که منافع هر گروه دندانپزشکی و همه دست اندرکاران را در نظر می گیرد.
جامعه دندانپزشکی نیاز به یک حضور موفق و کارساز دارد. در شرایط اقتصادی فعلی و مشکلات جدی مدیریت کلان اقتصاد دندانپزشکی ضرورت همکاری مشترک در این سوپرگروه بر اساس احترام متقابل و منافع مشترک توصیه می شود.


  
   1397/8/7 16:54


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )