پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398

جلسه ششم از شانزدهمین دوره جامع زیبایییک روز کـامل فـول سـرام
در شـانزدهمیـن دوره جـامع زیبـائی ترمیـمی
انجمـن دندانپـزشکان عمـومی ایـران
1397/09/02

جمعه دوم آذرماه 1397 روز فول سرام بود. فول سرام از زمره دوره های جدیدی در زیبایی است که بسیاری از مشکلات کراون های با بیس فلزی را حل کرده است و مورد استقبال واقع شده است. به همین دلیل چون در پروتکل درمان دندانپزشکی قرار گرفته باید به طور جامع تمام جوانب آن به صورت علمی کاربردی آموزش داده شود.


 
دکتر علیرضا هادی که مدت هاست در این مبحث سخنرانی کرده است به تمام زوایا و جوانب مواد، متریال فول سرام و موارد تجویز و عدم تحویز آن مسلط شده است و آن را به طور کامل ارائه کردند. سخنرانی های ایشان به لحاظ توانایی علمی و ممارست و پیگیری شان همیشه از استقبال همکاران برخوردار است.
پس از ارائه این مطلب، نحوه تراش و استفاده از انواع مواد قالب گیری و آشنایی با انواع پروتزهای سرامیکی آموزش آن ادامه یافت. 
هندزآن فول سرام
برای درک کامل و صحیح از نحوه تراش تمام موارد تجویزی در دوره های زیبایی، هندزآن که توسط تمام شرکت کننده ها اجرا می شود این روش آموزش کارایی خوبی دارد به همین دلیل تمام شرکت کننده ها روی مدل فکی یک کراون فول سرام را تراش دادند.
کارگاه عملی زنده روی بیمار
در پایان روی یک دندان اندو شده کار تراش و قالب گیری فول سرام روی دندان یک بیمار انجام شد و قالب گیری آن نیز انجام گردید.
در این دوره جامع دکتر عماد رفعتیان مسئول اجرایی و دکتر شکوفه شیراندشت، دکتر علیرضا فروزنده، نیز تیم اجرایی موظف دوره بودند.

 
 

 
با ثبت نام در هفدهمین دوره جامع زیبایی و ترمیمی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران تمام دستاوردهای جدید علمی را کسب کنید.
 
   1397/9/3 10:01


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )