سه شنبه 01 آبان 1397

برگزاری موفقیت آمیز هفدهمین دوره جامع ایمپلنت انجمن دندانپزشکان عمومی ایران


برگزاری موفقیت آمیز هفدهمین دوره جامع ایمپلنت
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
از 8 تیرماه لغایت 30 شهریورماه96

تهران- 1396


 
بسیاری از علوم و دانش جدید در دندانپزشکی مانند ایمپلنت، ترمیمی زیبایی، جراحی های زیبایی، لیزر و ... اغلب از طریق سیستم تجاری وارد عرصه کاربرد درمانی میگردد. شرکت های تجاری برای فروش محصولات خود اقدام به  فعالیت محض آموزشی می کنند، این در حالی است که در آموزش آکادمیک جایگاه این شیوه های جدید درمان نامشخص می باشد.


انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، وظیفه خود می داند تا براساس رسالت اساسنامه ای خود آموزش دندانپزشکان عمومی را در کلیه سطوح در سراسر کشور عملیاتی کند. براین اساس با برگزاری کنگره ها، همایش ها، بازآموزی ها و بخصوص کارگاه ها و دوره های جامع به این مهم  اقدام کند.
اکنون هفدهمین دوره جامع ایمپلنت باامکانات محدود و بدون کمک از هر مرکز دولتی یا هر نهاد و یا مرکز دیگری صرفا" با تکیه بر کیفیت علمی کار خود و مدیریت کادر انجمن باموفقیت برگزار کرده است.
امروز مراکز بسیاری به آموزش دندانپزشکان عمومی اقدام کرده اند. آنها که مراکز موظف بخصوص دانشکده ها و انجمن ها هستند مورد استقبال انجمن عمومی هستند و در واقع به همان اهدافی در نهایت دست می یابند که انجمن اقدام می کند.
.

اساتید هفدهمین دوره جامع ایمپلنت اساتید ارجمند، همکاران محترم: دکتر عباس خدایاری، دکتر نسرین اصفهانی زاده، دکترمهرداد پنج نوش، دکتر سینا جان نثار، ، دکتر مائده پورنصیر، دکتر علیرضا هادی، دکتر مهدی صدفی، دکتر مهرنوش سبزقبایی، دکتر امید مقدس، دکتر حمیدرضا محاسنی اقدم می باشند. در این دوره کادر اجرایی انجمن آقای دکتر علیرضا فروزنده و خانم دکتر شکوفه شیراندشت همکاری داشته اند. برنامه مستقیم توسط دکتر باقر شهنی زاده طراحی می شود و سرکار خانم جلالی از کادر دبیرخانه مسئولیت هماهنگی و مدیریت آن را برعهده دارند.
 
دکترباقر شهنی زاده
   1396/7/3 15:47


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما