شنبه 03 فروردین 1398

انتخابات هیأت مدیر و بازرس انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

انتخابات هیأت مدیر و بازرس انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

پنجشنبه 21 دی ماه 1396

 مرکز همایش های برج میلاد

انتخابات حضوری همزمان با کنگره دوازدهم علمی سالیانه
 
همکاران گرامی،
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با حضور و مدیریت توانمند دندانپزشکان عمومی کشور توانست در فضای دندانپزشکی کشور  به شکوفایی و موفقیت های بزرگی دست یابد.
این تحولات نتیجه برنامه ریزی، تشکیلات اجرایی منسجم و آگاهی از فرآیند راهکاری گوناگون علمی، حرفه ای و صنفی بوده است. انجمن با مدیران جوان و قدرتمندش با همکاری طیف وسیع و گسترده همکاران متخصص در رشته های گوناگون توانسته است این مهم را بدست آورد.
انتخابات هیأت مدیره و بازرس انجمن یک آوردگاه مهم برای پشتیبانی از دست آوردهای بدست آمده و نقد فعالانه برای خیزش پرصلابت به سوی آینده ای روشن که بتواند مطالبات دندانپزشکان کشور را بیش از پیش تأمین کند، فراهم کرده است.
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران ضمن دعوت از همه همکاران برای عضویت در انجمن و شرکت در انتخابات انتظار دارد که به آینده تابناک از گذشته روشن راه یابیم.
انتخابات بطور حضوری در مرکز همایش های برج میلاد روز پنج شنبه 21 دی ماه 1396برگزار خواهد شد. تمام همت خود در عنایت فرمائید که از طریق سایت انجمن به آدرس www.igda.ir   تا تاریخ شنبه 16/10/1396 عضو شوید زیرا طبق اساسنامه فقط اعضاء پیوسته می توانند در انتخابات هیأت مدیره و بازس رأی دهند.
 درس دموکراسی حضور در صحنه، مشارکت آگاهانه و انتخاب روزهای بهتر را بخوبی و موفق تمرین کنیم و در امتحان آن سربلند بیرون آئیم.
   1396/10/12 15:22


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما