سه شنبه 30 بهمن 1397

انتخابات انجمن دندانپزشکی ایران


انتخـابات انجمـن دندانپـزشکی ایـران


طبق جدول آئین نامه انتخابات انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت (در صفحه 5)
لطفا همه مطالب را با دقت بخوانید این سرنوشت یک صنف است.
بر حسب اطلاعیه ای که از سوی انجمن علمی دندان پزشکی ایران، صادر شده است تا تاریخ 1397/11/10 داوطلبین عضو پیوسته انجمن برای کاندیداتوری هیات مدیره و بازرس ثبت نام کرده اند.
آئین نامه انتخاباتی در سال 1394 کارشناسی نشده در کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت مصوب شد که نحوه برگزاری انتخابات انجمن های علمی در آن تدوین شده است. این آئین نامه توسط قاضی دیوان عدالت اداری در یک مصاحبه آزاد خلاف قانون اعلام شد، به آن به موقع خواهیم پرداخت.
در ادامه ...
 

به گزارش روابط عمومی انجمن دندان پزشکی ایران مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم انجمن دندان پزشکی ایران با دستور جلسه اصلاح برخی از مواد اساسنامه روز پنج شنبه سوم اسفند بنابر اعلام قبلی در محل انجمن با حضور اعضاء تشکیل شد.
در ادامه ...

 
همکاران گرامی
برگزاری آغاز انتخابات انجمن علمی دندانپزشکی ایران که منافع دندانپزشکی و به خصوص اعضاء انجمن در آن مطرح می باشد.
اعلام ثبت نام کاندیداهای هیئت مدیره و بازرس، الزام به مهلت ۲۰ روزه برای ثبت نام در آیین نامه اجرایی انتخابات یک شروع و یک خاتمه:
در ادامه ...

 

 همکاران ارجمند، همانگونه که مصرانه از شما درخواست شده است، حتماً با عضو شدن در انجمن دندانپزشکی ایران در انتخابات شرکت کنیم و حتماً از حقوق خود اطلاع داشته باشیم. اساسنامه علمی، آیین نامه اجرایی انجمن های علمی گروه پزشکی، تغییرات اصلاحی اساسنامه، اطلاعیه ها را با دقت بخوانیم. در ادامه ...
 

آیا میدانید کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم تغییرات اساسنامه انجمن دندانپزشکی ایران را مصوب مجمع 1396/12/3 تصویب کرد!!!
  1. در تاریخ 1396/12/9 مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم انجمن دندانپزشکی ایران تشکیل شد تا به اصطلاح روش انتخابات الکترونیک طبق دستور! کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی را تصویب کند! مجمع عمومی فوق العاده انجمن ها مثل مجلس شورا می باشد دارای اختیار تصویب و یا تغییر قانون اداره انجمن ها (اساسنامه) را دارد که باید به تصویب کمیسیون انجمن ها در وزارت بهداشت برسد. علاوه بر آن قدرت انحلال انجمن یا عزل هیات مدیره را هم دارد. در ادامه ...

 


 
   1397/11/21 12:14


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما